e65 wilan şifre kırma

Konu, 'Symbian S60v3 Destek' kısmında MicRoP tarafından paylaşıldı. Okunma: 19714 | Cevaplanma: 26

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. e65 wilan şifre kırma programı arıyom varmı çok zamandır bu konuyla uraşıyom çözüm yok

Yazan: MicRoP
    mcmobil bunu beğendi.
  2. Ya belki 1000 defa aynı şeyi yazıyorum ve yazmaya da devam edeceğim. Cep telefonu ile wlan şifresi KIRILMAZ KIRILAMAZ İMKANSIZDIR. Bilgisayarla bile saatlerce uğraşmayı gerektiren ve bir okadar da donanım gerektiren bir olayı lütfen pire kadar çiplere yaptırmayı düşünmeyiniz.

3. saol bilmiyodum

4. arkadaş kızmakta hakli pcden zor yapiyolar (ben yapamadım)telde şuan itibariyle yapilamıyo
    ama wlan özelliği artık çoğu telde standart oldugu için sanırım bu soruna alternativ prolar yazilir gibi
    düşünüyorum beklemek lazim

5. https://my.devicescape.com/pub/download.do
    Wi-fi Li Telefonunuzun otomatik olarak Bağlanmasını Sağlar..
    Devicescape S60v3 v1.1.33 [automatically connect to Wi-Fi hotspots]
    Devicescape enables your Nokia series 60 phone to automatically connect to Wi-Fi hotspots and home networks without having to start your browser, enter usernames and passwords, or configure security settings. Launch any online application, like email or maps, and you'll be connected in mere seconds. Support for over 160,000 paid and free hotspots around the world. Makes it simple to securely share your home Wi-Fi network with friends, and gain easy access to their networks as well.

Plus, enjoy fast Wi-Fi access across all your devices with Devicescape

6. dostum linkini verdiğin program sadece wifi nokalarını otomatik olarak algılar ve şifresiz ise otomatik olarak bağlanmayı sağlar yani wifi şifresi KIRMAZ. Milleti dezenformasyona boğma

7. böyle bişey mümkün değil boşa beklemeyin

8. Aynen,pc de bile yapılamayan bişeyi telefonda yapmak:)

9. bilgisayardan zor oluyor bu kırma işi telde hiç olmaz bende e65 kullanıcısıyımm

10. saol kardeş
    :oke:

11. sacma seyler bunlar bence baska birisinin hattina girip kullanmak

12. saol

13. Wilan Şifresini kırmak telefonnda imkansız ama pc de kırılıabiliyor sende wifi kodunu kırmak için telefonunu kır belki kod çözülür :D

14. pc de yapılabiliyor yapılmasına ama çok zahmetli bir iş ve uğraş gerektirir. küçücük alettede yapılır ama wifi özellikli bir cep bilgisayarınız olması gerekir telefon değil. bence gereksiz bir konu...:bilmem:

15. kırılır hatta pcdekı netı bıle kesebılrsn xD bıraz ogrende gel dostum

16. pcde nasıl oluyor dostum sen yapabiliyomusun

17. Backtrack 4 ile kırılır abi ;)

edimax wirelles ile arkadaş güzümün önünde kırdı şimdi o ağdan film indiriyorum :ehe

18. saol abi benbu şifre kırıcı programı nerden indireyim

19. Telde olursa zor olcağını zanetmiyom önemli olan araştırmak

20. imkansız değil aslında şuan mutlaka bunun üzerine çalışmalar yapılıyordur beklemek lazım...

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.