E63 den Turkcell logosu kaldırma.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nulkarp

Üye
    Konu Sahibi
E63 den Turkcell logosu kaldırma.
Merhaba Arkadaşlar tema değiştirmeme rağmen açılışlarda halen "Turkcell le bağlan hayata" animasyonu açılıyor.

Sinir oluyorum bunu nasıl kaldırırız.

Yardımlarınız için teşekkür ederim.

nulkarp

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar 3 oldu yardım istiyorum, bir tanesine bile yazan yok, bari şuna bir cevap bulabilseydim çok iyi olacaktı.

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
Arkadaşım telefonuna yeni flash versiyon atılması gerek en yakın bir telefoncuya götür.

ramakm86

ramakm86

Üye
Eger kutudan yazılım cd si cıktıysa ordan güncelleyebilirsin yoksa nokia com a gir ordan telefonunu bulup uygun pc suite i pc ye kur ordan da kesin cozüme ulasabilirsin.İhtiyacın olan bir pc yada telefoncu.

--------------- Ekleme ---------------

Ha bide usb kablosu tabii
birde telefonunun menüsünde yazılım güncelleyici/güncelleme varsa ihtiyacın olan operatoründen bir internet paketi ve bu uygulamaya girip güncellemeleri taratmak ama sarjın dolu olsun.en kısa yolu da budur ama telefonun desteklemesi gerekir...

nulkarp

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba,

Telefonun en güncel yazılımını kullanıyormuşum, yeni update olmadığı halde pcden yeniden yükle dedim, TURKCELL logosu v.s. yine de aynı, bakalım 3 5 ay sonra belki bir güncelleme çıkarsa tekrar deneyeceğim.

m4d3r4r

m4d3r4r

Üye
Versıyon guncelle gecer

ramakm86

ramakm86

Üye
O zaman benim dedigim gibi yap o cd deki zaten sen alırkenki en son sürümdür.nokia com tr ye gir telefonunun modelini bul nokia software updater i yükle pc ye kur ordan güncelle...

veysel12

Üye
arkadaşıma gelen mesajları görmek istiyorum mesajı okuma değil öyle birşey mümkün değil benden habersiz biri mi mesaj atıyor onu naısl öğrene bilirim yardımcı olursanız sevinirim

alexmcrae

Üye
misalen ben update ettim yazılımı ama o animasyon hala geliyor :D çok cins ya sinir bozuyor.

asilbozkurt55

Üye
versiyon güncellesende gecmiyor.eger garantisi varsa en yakın nokia teknik servise başvurun.bende e 63 kullanıyorum ama bu telefonu aldıgıma pişmanım. telefonda donma oluyor ve arada kendiliginden kapanıyor.gördüğüm en berbat nokia telefonu diyebilirim.

qadir

Üye
arkadasım guncelleme ile geçmez neden dersen nokia nın yaptıgı guncelleme gene turkcelle ve turkcellden alınan telefonlara göre yapılır,bu işlem gerçekleşmez mi gerçekleşir fakat telefona flaş atman lazım bunun için nss programı lazım tabi sadece bu program yetmiyor bi program daha gerekiyor onun adını hatırlamayadım şimdi adını hatırlamıyorum ama şu işe yarıyor ilk önce o programı açman lazım (tabi telefon pc suit modunda bağlı olucak) ve telefonu tanıması lazım telefonu local moda alıyor daha sonra nss programını açıp yulemek istediğin flasın kodlarını telefona yukluyorsun daha sonrada pc suit yardımı ile bildiğimiz guncellemeyi yapıyorsun.. tabi ben daha yüzeysel anlattım google a yazarsan eğer daha kesin çözüm alırsın....
saygılarımla....

exen1986

exen1986

Üye
Nokia Software Updater ile bu telefonu güncelleseniz bir hiç bir değişiklik olmayacaktır. Yazılım yüklendi görünecek ama yinede aynı yazılım kalacaktır. Tecrübe ile sabittir. Bu yapmanın tek yolu;
http://www.maxicep.com/symbian-dest...-olmadan-istedigin-dili-sec-yukle-225547.html
linkteki konuyu takip ederek telefona yazılım atmaktır.

Bir önceki mesajda e63'ü kötüleyen arkadaşın karşılaştığı hiç bir sorunla karşılaşmadım, onun sorunlarınında yazılımsal olduğunu düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt