E51 Sertifika Sorunu | Ne Yaptıysam Olmadı...

Sponsorlu Bağlantılar

crazy_vefa

crazy_vefa

Üye
    Konu Sahibi
E51 Sertifika Sorunu | Ne Yaptıysam Olmadı...
Arkadaşlar bana bu işi programsız, bişey yüklemeden, telefon ayarlarıyla yapacak olan arkadaşlarımız varsa yardım etsin, program falan filan uğraşmak istemiyorum...

Program yükleyeceğim, sertifika; Tema yükleyeceğim, sertifika; Oyun yükleyeceğim, sertifika...

Bu ne ya böyle...

--------------- Ekleme ---------------

galiba yok :(

• Beğen
Tepkiler: cellatkral

cemalcolak61

cemalcolak61

Üye
bende aynı konudan dert yanmaktayım. yardım pls.

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Cihaz kendisni sertifikasız prolara karşı koruyor.bunları aşmak içinde maalesef bazı işlemlerin yapılması gerekiyor.daha fazla özellik,daha fazla uğraş gerektiriyor.

sewal123

Üye
sertifikada acılmıyor desteklemıyor dıyor nıye acaba

crazy_vefa

crazy_vefa

Üye
    Konu Sahibi
evet lütfen bize yardım edin :(

yavuzselimsebik

yavuzselimsebik

Üye
arkadaşlar yapcanız şey çok basit telefonu ayarlardan yıl ını 1 veya 2 sene geri alacaksınız..finish:heyo:

goliykorol

Üye
hicbiri ise yaramiyor ben de cok aradim mecbur bekleyecegiz ama bir sekilde pc den sistem dosyalarina girmenin yolu olsa bi de bunu arastirmak lazim

nursahhhhh

Üye
sonunda buldum arkdaslar burdakı temaların hepsı uyuyor e51e :D cok mutluyum

hadimcik

Üye
ben böyle telefon üreticisinin............ a.......q...... ya bu nedir kardeşim hiç bişey yükleyemiyorum.... çözüm bulun şuna ya

mesutx

Üye
ne kadar mantıksız ve ne kadar yanlış bilgilendirme!!! bilginiz yoksa lütfen üyeleri yanlış yönlendirmeyin!!!

NOKIA E Serisi SERTİFİKA SORUNU VE ÇÖZÜMÜ:

- telefonun tarihini 1 - 2 sene ileri ya da geri alıyorsunuz (ben 2009 yaptım).

- Menü > Araçlar > Ayarlar > Güvenlik > Sertifika Yönetimi içinde bulunan 10'dan fazla sertifikanın Seçenekler > İşaretle/İş.Kaldır > Tümünü İşaretle diyerek tekrar Seçenekler'den bunların hepsini Sil seçeneğiyle silin.. Sadece 6 adet sertifika silinmeyecektir.. kalan sertifikalara demirbaş sertifikalar diyebiliriz.

- daha sonra buradan çıkın. Menü > Araçlar > Uygulama Yöneticisi (uyg. Yön. adıyla geçer) burada Seçenekler'den Yazılım Yükleme sekmesindeki "Sadece İmzalı" seçeneğini "Tümü" olarak değiştirin. hemen altındaki Çevrimiçi Sertifika Kontrolü'nü de Kapalı konumuna getirin..

- telefonun tarihini tekrar bulunduğunuz güne çevirin.

artık program yüklemeye başlayabilirsiniz..

DİKKAT: BU İŞLEMLERDEN SONRA TELEFON SERTİFİKA KONTROLÜ YAPMAYACAĞINDAN KURDUĞUNUZ HER PROGRAMA DİKKAT ETMENİZ GEREKMEKTEDİR!! BİLMEDİĞİNİZ VE ARAŞTIRMADAN YÜKLEDİĞİNİZ UYGULAMALARLA TELEFONUNUZA VİRÜS VEYA ZARARLI DOSYALAR BULAŞABİLİR!!!:box :eheAMA ÇOK DÜŞÜK BİR OLASILIK TABİ! :islik

AMFİBİ

Üye
ne kadar mantıksız ve ne kadar yanlış bilgilendirme!!! bilginiz yoksa lütfen üyeleri yanlış yönlendirmeyin!!!

NOKIA E Serisi SERTİFİKA SORUNU VE ÇÖZÜMÜ:

- telefonun tarihini 1 - 2 sene ileri ya da geri alıyorsunuz (ben 2009 yaptım).

- Menü > Araçlar > Ayarlar > Güvenlik > Sertifika Yönetimi içinde bulunan 10'dan fazla sertifikanın Seçenekler > İşaretle/İş.Kaldır > Tümünü İşaretle diyerek tekrar Seçenekler'den bunların hepsini Sil seçeneğiyle silin.. Sadece 6 adet sertifika silinmeyecektir.. kalan sertifikalara demirbaş sertifikalar diyebiliriz.

- daha sonra buradan çıkın. Menü > Araçlar > Uygulama Yöneticisi (uyg. Yön. adıyla geçer) burada Seçenekler'den Yazılım Yükleme sekmesindeki "Sadece İmzalı" seçeneğini "Tümü" olarak değiştirin. hemen altındaki Çevrimiçi Sertifika Kontrolü'nü de Kapalı konumuna getirin..

- telefonun tarihini tekrar bulunduğunuz güne çevirin.

artık program yüklemeye başlayabilirsiniz..

DİKKAT: BU İŞLEMLERDEN SONRA TELEFON SERTİFİKA KONTROLÜ YAPMAYACAĞINDAN KURDUĞUNUZ HER PROGRAMA DİKKAT ETMENİZ GEREKMEKTEDİR!! BİLMEDİĞİNİZ VE ARAŞTIRMADAN YÜKLEDİĞİNİZ UYGULAMALARLA TELEFONUNUZA VİRÜS VEYA ZARARLI DOSYALAR BULAŞABİLİR!!!:box :eheAMA ÇOK DÜŞÜK BİR OLASILIK TABİ! :islik

Arkadaşım süpersin vallahi, bin defa teşekkür ederim.:oke:
Uzun zamandır SE cihaz kullanıyordum, dün bir E51 aldım ve birkaç program yükleyim dedim ama bırak programı, tema bile yüklenmiyordu.
Ama senin yöntemini denedim ve symbian telefon alınca ilk yaptığım şey, LCG Jukebox yüklemekti ve sayende yükleyebildim.
Teşekkürler.:bigstar:

mikail_1988

mikail_1988

Üye
saolasın kardeş eline sağlıkta bende programı yüklertken süresi geçmiş diyo

--------------- Ekleme ---------------

:):ehe:kop: kusura bakma kardeş ellerindert görmesin reset attım telefona oldu takır takır program yüklüyorum