E-Posta Adresime Giremiyorum

Konu, 'Network, İnternet ve Güvenlik' kısmında MrCaesar tarafından paylaşıldı. Okunma: 2515 | Cevaplanma: 12

1. E-Posta Adresime Giremiyorum

Herkese merhabalar,
    Bayagidir kullandigim bir e-posta adresi vardi.Benim butun e-posta adreslerimi sifresi ayni.O da oyleydi.Fakat birden bire giremedim.Soundcloud hesabim falan onun uzerine kayitli.Yani girmem gerek ne yapabilirim?Acil yardim
    Iyi forumlar...

Yazan: MrCaesar
    Umur dağlar bunu beğendi.
  2. Girmemenizin sebebi nedir herhangi bir hata alıyor musun ?

3. orada bir yerde "şifremi unuttum" diye bi buton olacak iyi bak.

4. Şifre yanlış diyor.Şifremi unuttumdan girerken yan adres olarak verdiğim adrese de ulaşamıyorum.

5. windows live kapanmadımı ya

6. @hotmail.com.tr oldugundan degildir herhalde?

7. Alakası yok. Şifreni sıfırla.

8. parola ayarlarınızı sıfırlayın

9. Sıfırlamak için diğer e-posta adresini istiyor?

10. güvenlik sorusunu dene

11. Outlook tan denedinmi

12. Msn adresini açarken alternatif e-posta alanına yazdığın msn adresidir o istediği. Ama bunun yerine güvenlik sorusu seçmişSen , güvenlik sorusunu kullanarak sıfırla. Eğer bunları bilmiyorsan işin zor. :lac:

E-Posta Adresime Giremiyorum konusuna benzer içerikler

1. .:turkcell den e posta adresi:.

turkcell abonelerine e_posta hizmeti vermeye başladı (pop3 destekli modeller e-posta için turkcell.com uzantılı e-posta adresi albilir) ben aldım. [email protected] turkcell e-posta
  2. E-posta adresi doğrulanamıyor - E-posta Adresi Doğrulanmadı uyarısı

MSN Messenger kişi listenizdeki bir kişinin e-posta adresinin sonunda E-posta Adresi Doğrulanmadı uyarısı görüntüleniyorsa, söz konusu kişi Windows Live ID için kaydolduğu halde e-posta adresinin kendisine ait olduğunu doğrulamamıştır. Kişinin...
  3. 1200 e-posta adresi istiyor?

Merhaba antik çağlardan kalma bir 1200 telefonum var Nokia. Yeni kartımı taktım, mesajlar geliyor okuyorum, cevap yaz'a basıyorum, mesajı yazıyorum ancak gönder dediğimde "e-posta adresi girin" diyor. Evet yanlış duymadınız 1200...
  4. Facebook e-posta adresinizi onaylayın

Facebook e-posta adresinizi tek bir link ile onaylayın: http://www.facebook.com/?email_confirmed=1
Yüklüyor...
30 Haziran 2015 Salı - 22:42:23