E-Okul Not Değiştirme

Konu, 'Mizah - Eğlence - Fıkra' kısmında MeLih_061 tarafından paylaşıldı. Okunma: 53310 | Cevaplanma: 45

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. E-Okul Not Değiştirme

Notlarını beğenmiyorsanız değiştirin.. Aşağıda vereceğim kodu not bölümünde iken Adres Çubuğuna yapıştırın, profesyonel şekilde rahatça değiştirin .. Taa ki geçici bir süre ..:ehe:ehe

Kod:
    javascript: document.body.contentEditable = true; document.designMode = on; void 0

Yazan: MeLih_061
    agatapukna, balyoz61, STaT!C ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  2. Harika yaa:ehe

3. sadece kendi bilgisayarımızda mı değişmiş gözüküyor ?

4. Vay be denedim müthiş :D

5. Her bilgisayarda yapabilirsin.. :ehe

--------------- Ekleme ---------------

:oke:

:ehe

6. :ehe

7. nasıl yani? biriniz bir ekran görüntüsü atabilir mi?

8. hepsi 100 off mükemmel :d:

9. Sayfa Yenilene kadar notları istediğin şekilde değiştiriyorsun... :ehe
    Maksat eğlence ...

:ehe:ehe

Bide Profesyonelce Tabi .. :ehe

10. biliyordum bunu:D Devamsızlık 16 gün babam gelince 4 gün yapıyorum güzel oluo:D

11. Güzel. .. :ehe:ehe

12. kendinizi kandırın bakalım.karneler elinize verilince kimi kandıracaksınız..

13. Şahsen takdir alıyorum :D

14. onu bende düşünüorm da:D notlar ii bi şekilde yaparz bisi.Teşekkürü görünce yumusarlar

15. ben mi beceremedim acaba windows 7 pcm var e okulu açıyorum not bilgisi diyorum hptt:..... yazan yere kodu yapıştırıyorum entere basıyorum olmuyor :S

16. heh bunu dicektim ben de :D

E-Okul Not Değiştirme konusuna benzer içerikler

1. E-okulda not bilgimi ve devamsızlığımı öğrenemiyorum(acil yardım!!!!)

arkadaşlar bu sorunu sadece benmi yaşıyorum yoksa herkezde aynımı??? sadece sınav bilgileri ve duyurular gelior :(:(
  2. E-Okul Rezaleti / Saçmalığı... (Kendi Notunu Kendin Ver)

E-Okul sitesine giriyoruz. TC kimlik numaramızı ve okul numaramızı yazarak giriş yapıyoruz. Notların olduğu sayfaya giriyoruz. Yukarıda adres çubuğundakileri silip (site adresi yazılan yerdekileri) aşağıdaki kodu kopyalayıp yapıştırıyoruz;...
  3. e okuldan notları paylaşıyorum

arkdaşlar cesareti olan varsa paylaşsın :oke: iki zayıfım vardı düzelltim ama bu dönem karnemde bi tane bile 4 yok :D kusura bakmayın yüklerken hata verdi eklenti olarak verdim
  4. Uygulama s3 ile e-okul notlarını göremiyor muyuz?

Arkadaşlar öğretmen girişi ile e-okulda işlem yapamıyorum. İE dışında pc de de giremiyordum ama benim telde belki girerim dedim ama girmedi çözümü var mıdır?
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
01 Temmuz 2015 Çarşamba - 15:48:45