e-maillerimiz artık cepte

Sponsorlu Bağlantılar

emmi

emmi

Üye
    Konu Sahibi
e-maillerimiz artık cepte
arkadaşlar epey araştırdım ve en sonunda SEVEN adlı e-mail leri otomatik olarak cebe indirebileceğimiz bu programı buldum,ve bizzat kendi (nokia e51)tel'imde kullanıyorum,wlan desteği olan ceplerde mükemmel bir olanak ..daha ayrıntılarını pek fazla anlatmıyorum, ben hotmail,gmail hesaplarımdaki postalara rahat bir şekilde ulaşıyorum....sadece ALLAH razı olsun deyin yeter ..güle güle kullanın. buraya girip üyeliğinizi tamamlayıp cep modelinize göre uygulamayı indiriyorsunuz..:sn::huhu:(yaw hiç kimsenin haberi olmamış heralde bu programdan yoksa birileri yorum yazardı belki..

• Beğen
Tepkiler: zzzaggoorr, namfa, rkap ve 57 diğerleri

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Teşşekkürler.:oke:

hayvan

hayvan

Üye
program çok kaliteli.paylaşımın için teşekkürler

sefai77

sefai77

Üye
paylağım için teşekkürler

heelp

Üye
Allah razı olsun kardeşim

kralsp1k4

Üye
allah razı olsun

matraxadr

matraxadr

Üye
teşekkürler.:oke: olmazsa olmaz

serrrcan

Üye
bu programı kurdum ve +44 lü bir numaraya mesaj attı otomatik olarak...

kurtmaker

kurtmaker

Üye
Dikat edin, programı kuruncaya kadar, her bağlanmaya çalıştığınızda arkadaşın dediği gibi mesaj atıyor, yurtdışı servis sağlayacıya mesaj kaç para ise artık ...

agbez

agbez

Üye
Emmi arkadaşım !...Bu programı N95 8GB ye kurdum Tel in ana bekleme modunda ekranda kısa yollarda yerini aldı.Şuan sorunsuz çalışıyor.Ancak 1- Programı tam olarak sonlandırma yok galiba ?...2-Seven üzerinden operatorden ücretlendirme gibi bir durum varmıdır? Seven in sitesine üye olduk ama satın alma gibi bir şey yapmadım sorun olur mu ? Siz ve ilgilenen,bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan cevap verirseniz ben ve genelde bu programı kullanacak arkadaşlar içinde iyi olacak ....Şimdiden teşekkürler....

osmansadi

Üye
çok sağol bi deniyim

kurtkurd

Üye
Arkadaşlar ben bu programı kuralı yaklaşık bir hafta oldu ve bugün mail atarken demo versiyon sona erdi dedi.ama maili de yolladı. Benim telefonum faturali. Acaba bundan sonraki kullanımlarda ucretlendirme olacak mi. Bu konuda bilgisi olan var mi?

zangoo

zangoo

Üye
arkadaşlar bu program beta yani deneme sürümü ilk krulumda bir kayıt mesajı gönderiri bu kullanılan operatöre göre 2 ile 4 sms bedeli olarak değişebilir ,eğer telefonunzda wlan var ise programın ayarlarından kullandığınız bir wlan erişim noktasını seçtiğinizde e postalarınızı konrol ederken bu erişim noktasını kullanacaktır.oldukça kullanışlı bir program olan seven mail'in ileride de nasıl bir yol izleyeceğide kesinlik kazanmış değil,çünkü beta sürümünün ömrü sona erdiğinde ücret talep edip etmeyecekleri meçhul...

--------------- Ekleme ---------------

Arkadaşlar ben bu programı kuralı yaklaşık bir hafta oldu ve bugün mail atarken demo versiyon sona erdi dedi.ama maili de yolladı. Benim telefonum faturali. Acaba bundan sonraki kullanımlarda ucretlendirme olacak mi. Bu konuda bilgisi olan var mi?

hayır ücretlendirme yapmaz çünkü henüz beta sürümünün ömrü dolmadı ,belki yeni mail gönderimi yapamazsın...

mstuz

Üye
kardeşim gerçekten çok teşekkürler ALlah senden razı olsun.....

hasan_1980

hasan_1980

Üye
paylaşım güsel amam nerde linki bulamıyom ben ????

kerem287

kerem287

Üye
Allah razı olsun kardeş

htosuntr

Üye
tum e-mail adreslerimi tanımlayıp, kullanabildigim en iyi mail programıdır...
tavsiye ederim...
ancak kendi sitesinden kayıt olup, indirirseniz full olarak kullanabilirsiniz...

xntraaa

Üye
tskrr

meşe

Üye
Allah razı olsun

MULAWI

Üye
ama bu 39 günlük DEMO:aman2:

Üst Alt