(E) ile başlayan 3 meyve...

Konu, 'MaxiCep-Oyun ve Sohbet Cafe' kısmında cambaz tarafından paylaşıldı. Okunma: 99474 | Cevaplanma: 148

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. (E) ile başlayan 3 meyve söyleyin...
    bunların ikisini ben söyliyim üçüncüyü siz bulun
    1: (E)LMA
    2: (E)RİK
    3: (E) ?

Ben bu soruyu 6 aydır biliyorum ama cevabını bulamadım...

2. Bence E ile başlayan 3. meyve yok :P

3. kesin vardım ama bulamıyoruzzzzzz :'(
  4. mert yoksa sen biliyormusun cevabı
  5. elmut diye bi meyve üretilmişti 2000li yıllarda elma armut birleşimi.Şaka deil gerçektir
  6. bilen varmı ??
  7. hade canım sende:lol2:
  8. eftali buda benden :D
  9. bakalım cevap çıkıcakmı bende merak ediyorum. mert hade bilse bilse bnu sen bilirsin neyse saat 01:15 ben yoruldum ve uykum geldi sabah cevabı bilen bir kişi çıkar herhalde iyi geceler size
  10. evlat diye bir meyve mi varrr nee
  11. başka yok boşuna aramayın derim prof. biri kitap yazmış şifalı bitkiler diye elma erik var yani olsada faydalı bir meyve diil
  12. Yav elmut şaka deil anlatamıyorum galiba :(
  13. Gelecekte acaba elma+armuttan kurgulanmış bir ELMUT meyvesi gibi, acaba insan+başka bir genden oluşabilecek böyle garip bir DENEY yaratıkları olabilir mi? Video/Film görüntülerin HİLESİZ olduğu kesin. Bu "Kısır dişi" yaratık acaba bir deney yaratığı mı? (Onları Domuza çevirdik ayet MİSALİ)

okuduğun üzere Dabbe - Adiyat Suresi - Fil Suresi ayetlerinde insan yapisindan bahsedip sonundada ayeti anlatan prof. verdiği olabilecek dediği bir eyve senin dediğin istersen bir araştır Hans von Aiberg'in yazisi.

Genede ama çok emin değilim elmut konusunda ama o sadece varsayim..
  14. ben o sayfayı acamadım ben de gordum ama ;;)
  15. enanas :haha: yaa kardeşim beyim hücrelerim iflas etti ücüncü e harfi ile başlıyan meyve yok!
  16. Yaw olmasa niye sorsunlar vardir elbet bir tane ama bilen gören duyan yok demekki... maxi cevap bekliyoruzzz.. bende çok merek etim araştırmayı seven arkadaş yokmu bizde
  17. ben de buladım beyler ama kesin wardır afrikada falan olması lazım :)
  18. vaybe ne meyveymiş
  19. yokmu arkadaşlar bunun cevabını bilen...
  20. Enginar. Atatürk ün son istediği meyve :'(
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Konu ile alakalı site aramaları:

1. e ile baslayan meyveler

,
  2. e ile başlayan meyve

,
  3. e harfiyle baslayan meyveler

,
  4. e harfiyle meyve,