Dünyanın tescilli en güzel kadını

Konu, 'Haber Köşesi' kısmında HeiLmasTer® tarafından paylaşıldı. Okunma: 2367 | Cevaplanma: 3

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Dünyanın tescilli en güzel kadını

Çin'de düzenlenen Dünya Güzellik Yarışması'nda tacı Amerikalı Alexandria Mills kaptı. Türkiye güzeli dereceye giremedi
    < Resmi açmak için tıklayın >

114 adayı geride bırakarak tacın yeni sahibi olan 18 yaşındaki Mills, ABD&#8217;nin Kentucky eyaletinde yaşıyor. 1.75 boyundaki Mills, liseden bu yıl mezun oldu. Bu yıl 60&#8217;ıncısı düzenlenen yarışmada ikinciliği Botsvana&#8217;dan Emma Wareus, üçüncülüğü ise Venezuella&#8217;dan Adriana Vasini kazandı.Türkiye&#8217;yi temsil eden Gizem Memiç dereceye giremedi.

Yazan: HeiLmasTer®
    e1b1 bunu beğendi.
  2. :yavrum:

3. Bu dünya güzelleri niye bu kadar çirkin oluyor anlamıyorum.

4. doğru..

Dünyanın tescilli en güzel kadını konusuna benzer içerikler

1. Dünyanın en güzel kadını... ( 7 Ocak 2009 | Hikaye )

Eski Roma'nın ünlü generallerinden birinin eşi dünya güzeli bir kadınmış. Kültürü, neşesi, ev sahibeliği üslubuyla benzeri güç bulunur bir "şahane kadın" Boşanacakları haberi çıkmış, bütün Roma bu haberle çalkalanıyor. Yakın...
  2. dünyanın en güzel kalçalı kadını :) ( 2 Mayıs 2009 | Mizah - Eğlence - Fıkra )

[IMG] YORUMLARINIZI BEKLİYORUM !!!
  3. Ulaş Ay Sen Dünyanın En Güzel Kadınısın ( Şarkı Sözü ) ( 28 Şubat 2011 | Şarkı Sözleri )

Ulaş Ay' a ait Sen Dünyanın En Güzel Kadınısın şarkısının sözleri Kıymetini ben bilirim Kimseler bilmese de Gözlerinden anlarım Bir melek var içinde Sen dünyanın en güzel kadınısın Benim için sevgilim hayatın anlamısın Sözler...
  4. Dünyanın en güzel Kadını :) ( 26 Nisan 2011 | Garip ve İlginç Olaylar )

MARY ANN BEVAN THE WORLD'S UGLİEST WOMAN [IMG] [IMG] [IMG] [IMG]
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
03 Eylül 2015 Perşembe - 13:47:13