Dünyanın En Pahalı Motoru Ve Engüçlüsü

Konu, 'Motorlu Taşıtlar ve Modifiye' kısmında fatal19ty tarafından paylaşıldı. Okunma: 47082 | Cevaplanma: 18

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Dünyanın En Pahalı Motoru Ve Engüçlüsü

Dodge Tomahawk specifications
    Top Speed: 676 km/h
    0-100 kph: 2.6 sec.
    Power: 507 HP
    Engine: Viper V10
    This motorcycle features independent four-wheel suspension and its engine is taken from the famous American sports car Dodge Viper. This concept bike sells for $555,000, but Chrysler executives said they are having serious thoughts about going mainstream with a price of $250,000 / unit, despite the fact, that these superbikes cannot be legally driven on public roads. The rumor has it, that they cost Chrysler over $100,000 to build.

< Resmi açmak için tıklayın >

videosuda bu[YT]zINujts5oZM[/YT]

Yazan: fatal19ty
  2. güzel ve çekici bi motor yada (araba) araba gibi aynı 4 lastikli :D

3. off mükemmel yaaa
    beni burdan memlekete 20 dk de göturyr
    :D:D:D

4. Motormu Şimdi Bu:D

5. waaaşşş makınaya bak beeee

6. Bunu Sürmeyi Bırak Bınmek Bıle Yürek ıster

7. iyi hoş güzelde bu lastiklerle dönmeyi nasıl başarıyo acaba:S:S:s

8. payLaşm içn saoL kardeş süperrrrrrrrrr

9. cok abartı bısey olmus bu ya bı hayabusa turbo butun ısını gorur ınsanın bu cok asırı =)

10. motor çok süper ama o üst kısım n e ya öle.olmamış be.alt kısım uzaydan gelme direksiyon yada her neyse 1960 model gibi.ama işleyişine söz yok..paylasım için saol

11. Çok güzel :D:D:D

12. Gerçekten güzelmiş sağol

13. gerçekmi buuu
    :hmmm

14. top speede bak 676 km burdan malatyaya 1 saatte götürür heralde :D

15. :ehe bu motorsa bindiklerimiz ne

16. Katılıyorum:ehe

17. Bence bu motor çalışmıyor bile süs olarak koymuşlar

18. güzel moto

Dünyanın En Pahalı Motoru Ve Engüçlüsü konusuna benzer içerikler

1. Dünyanın en pahalı yiyecek ve içecekleri.. ( 30 Mart 2007 | Konu Dışı )

Ünlü restoran ve barların mönülerini tarayan Alman gurme dergisi Feinschmeker, en pahalı 10 yiyecek ve içeceğin listesini yaptı. İşte bir servete satılan lezzetler. 1- 1787 tarihli "Chateau d'Yquem Sauternes" şampanya... Şişesi 46...
  2. dünyanın en pahalı motoru ( 8 Aralık 2007 | Motorlu Taşıtlar ve Modifiye )

Amerikalı MTT şirketi, dünyanın en pahalı seri üretim motosikleti olarak kabul edilebilecek bir motosiklete imza attı. Amerikalı şirket, “dünyanın en pahalı seri üretim motosikleti” olarak kabul edilebilecek bir motosiklete imza attı....
  3. Dünyanın En Pahalı Telefonları ( 8 Şubat 2008 | Cep Telefonları Genel )

DÜNYANIN EN PAHALI TELEFONLARI Wired dergisi, en pahalı telefonları göstermiş. Sanki bir marifet. Yanda görünen Nokia Vertu Cobra. Üzerine değerli taşları koyarsan her şey pahalı olur. Dünyanın en pahalı arabası pırlanta taşlarla süslenmiş bir...
  4. Dünyanın En Pahalı Gitarı ( 17 Şubat 2011 | Gitarlar ve Gitar Akorları )

Mick Jagger,Paul McCartey ve Eric Clapton gibi müzik efsanelerinin imzaladığı Fender Stratocaster marka bir gitar, 17 Kasım 2005'te RitzCarilton otelde bir yardım muzayenesinde açık artırma ile 2.7 Milyon Dolar'a alıcı buldu.
  5. Dünyanın En Pahalı Yiyecekleri ( 7 Kasım 2012 | Garip ve İlginç Olaylar )

Safran Dünyanın her yerinde yetişen ‘Saffron Crocus’ bitkisinden gelen bir baharattır. Daha çok İspanya, Fransa, İtalya ve İran'da yetiştirilir. Türkiye’de ise safran Safranbolu’da üretilmektedir....
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
31 Temmuz 2015 Cuma - 16:18:06