Dünyanın En Pahalı Fotoğrafı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
SHS

SHS

Üye
    Konu Sahibi
Dünyanın En Pahalı Fotoğrafı
Alman fotoğraf sanatçısı Andreas Gursky'nin 1999 tarihli bir fotoğrafı, açık artırmada 4,3 milyon dolara satıldı.
Christie's müzayede şirketinin New York'ta düzenlediği açık artırmada satılan 'Rhein II' adlıfotoğrafın, bugüne dek en pahalıya satılanfotoğraf olduğu belirtildi.
Cindy Sherman'ın mayıs ayında 3,8 milyon dolara alıcı bulan 'Adsız' fotoğrafı, en yüksek fiyatlı fotoğraf rekorunu elinde bulunduruyordu.

Gursky'nin satılan fotoğrafının dahil olduğu, Ren Nehri'nin panoramik görüntülerinden oluşan serisi 6 fotoğraftan oluşuyor. Serinin 4 fotoğrafı, önemli müzelerde bulunuyor.

coolasker54

coolasker54

Üye
enteresan

• Beğen
Tepkiler: SHS
Asteroid9

Asteroid9

Üye
4,3 milyon aboov:aha:

• Beğen
Astrosman

Astrosman

Üye
Aynısını bende yaparım :)

• Beğen
viktoreznov

viktoreznov

Üye
n'apacam o kadar parayı mezara mı götürecem :D

• Beğen
Mau5Trap

Mau5Trap

Üye
Resimde bişeye benzese...Bende İstanbul Boğazının resmini çekip satsam o kadar eder mi acaba ?? :)

• Beğen
Tepkiler: Da®kness, |SEÇKiN|, "ForeverAlone" ve 1 kişi daha

pelın_

öhh yani

• Beğen
Tepkiler: |SEÇKiN| ve SHS
kcsoft

kcsoft

Üye
yok abicim bunlar artık parayı nereye koyacaklarını şaşırdı

• Beğen
Kingmortall

Kingmortall

Üye
parayı nereye harcıyacaklarını şaşırdılar

• Beğen
viktoreznov

viktoreznov

Üye
+yok bu resim hiç hoşuma gitmedi...
-ama bunun fiyatı 4.3 milyon dolar.
+aaa ne kadar muazzam bir resim adeta bir şâheser!!
(!)

• Beğen
Tepkiler: |SEÇKiN|, "ForeverAlone" ve SHS
SHS

SHS

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bizim göremediğimiz birşey var herhal, adam da arıyor bakın :D :D

• Beğen
Tepkiler: Da®kness ve |SEÇKiN|
cargo3230

cargo3230

Üye
ya tamam sanatta 6 milyarın yüzde 99 u bu resmi çöpte görse almaz belki farklı bi bakış açısı oldu ama ne bilem o kadar para yazık günah haaa satılmıştır vakıftır bi yerlere yardım olarak gitmiştir eyvallahta normalse deli olmaları lazım arkadaşın dediği gibi boğaz resmi olsa çok daha hoş dururrr.....

• Beğen
"ForeverAlone"

"ForeverAlone"

Üye
Bu ne be şakamı:kop:İnsan güzel birşeyler yapar.Şimdi düşünüyorum alandamı akıl yok;resmi satandamı:hmmm:aha:

• Beğen
|SEÇKiN|

|SEÇKiN|

Üye
hayatımda gördüğüm en sıradan bir manzara resmi. hepsi o kadar.
resim sahibinin yüzde yüz yahudi olduğundan eminim. çünki ancak onlar -affedersiniz- bi b.k etmez şeylere para vererek zengin ve meşhur ederler kendi ırkdaşlarını...

bu bütün dünyada böyledir. kendilerinden başka ırkları köleleştirmek, uşak olarak kullanmak gibi amaçlarla kurdukları masonluk ve masonik örgütleri vasıtasıyla kendilerinden olan ya da hizmet edenleri alır uçururlar yukarılarda...

• Beğen
SHS

SHS

Üye
    Konu Sahibi
hayatımda gördüğüm en sıradan bir manzara resmi. hepsi o kadar.
resim sahibinin yüzde yüz yahudi olduğundan eminim. çünki ancak onlar -affedersiniz- bi b.k etmez şeylere para vererek zengin ve meşhur ederler kendi ırkdaşlarını...

bu bütün dünyada böyledir. kendilerinden başka ırkları köleleştirmek, uşak olarak kullanmak gibi amaçlarla kurdukları masonluk ve masonik örgütleri vasıtasıyla kendilerinden olan ya da hizmet edenleri alır uçururlar yukarılarda...

bi bit yeniği olduğu kesin

• Beğen
Tepkiler: |SEÇKiN|
cargo3230

cargo3230

Üye
Bu ne be şakamı:kop:İnsan güzel birşeyler yapar.Şimdi düşünüyorum alandamı akıl yok;resmi satandamı:hmmm:aha:
büyük bi şirket sahibi olsam dolgun bi maaşla bu resmi satanı işe alır satış müdürü yapardım resmi çok ii kakalamış ....:ehe:ehe:ehe

• Beğen
Tepkiler: SHS ve |SEÇKiN|
Da®kness

Da®kness

Üye

Ben daha küçüğünü buldum.Kelepir. Ucuza bırakcam haberiniz olsun :ehe:

• Beğen
Tepkiler: Mau5Trap, SHS ve |SEÇKiN|
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...