Dünyanın en pahalı cep telefonu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
SeniGördüm

SeniGördüm

Üye
    Konu Sahibi
Dünyanın en pahalı cep telefonu
Goldvish 'Le million' - 1,000,000$ Resimde de görmüş olduğunuz bu ceptelefonu, dünyanın bilinenen pahalı cep telefonu olma özelliğini taşıyor. Bunu sadece biz söylemiyoruz; yüksek fiyatıyla diğer tüm cep telefonlarını geride bırakan Goldvish 'Le million' , Guiness Rekorlar Kitabı'na da girmeyi başarmış.
Guiness Rekorlar Kitabı'na girmesinin en büyük nedeni ise Goldvish'in fiyatı. Goldvish 'Le million' model cep telefonunun oldukça uçuk sayılabilecek bir fiyatı var: 1,000,000$
Böylesine pahalı olan bu ürünün sadece donanımsal özellikleriyle bu kadar pahalı olabilmesi mümkün mü? Elbette ki değil. Goldvish 'in üzeri oldukça değerli taşlarla kaplı. Dünyanın tanınmış ünlü tasarımcılarından Emmanuel Gueit'e göre Goldvish'in üzerinde 120 ayar elmas bulunuyor. Goldvish, bu modelinin yanında üzeri altınla kaplı bir modeli de bulunuyor ve ayrıca Goldvish, 25,600$ 'dan başlayan sarı, gül kırmızısı veya beyaz renge sahip modelleriyle de yine elit kesime hitap ediyor.

HakaN-06

HakaN-06

Üye
Hangi resim ?

doctorrr

doctorrr

Üye
gözlerimi kırptım falan olmadı resim görünmüyor :D

SeniGördüm

SeniGördüm

Üye
    Konu Sahibi
Resim:

.yaRasa.

.yaRasa.

Üye
bizimle alagası yok...
taşı elmas ve altınla kapla, oldu sana dünyanın en pahalı taşı. :)

Symbianize

Symbianize

Üye
3310 un sosyete versiyonu

cyber

cyber

Üye

SeniGördüm

SeniGördüm

Üye
    Konu Sahibi
Beleş alıp satarım

Otroligt

Otroligt

Üye
özellikleri arkaplanda tutluyormuş. Utanıyolar tabi söylemeye :utan:

SeniGördüm

SeniGördüm

Üye
    Konu Sahibi
Özellikler:1.8inç 240*320piksel 65k ekran...1.3mp kamera....gprs wap....bt 2.0....java os.....4mb sd ram....

Otroligt

Otroligt

Üye
:kac:

Superfan

Superfan

Üye
En pahalısı iPhone 3GS nin bir modeli.3M Dolar

ecel54

ecel54

Üye

satrançta oynanıyormuş :D

esokmen

esokmen

Üye
evlat olsa sevilmez :)

Esendağlı

Esendağlı

Üye
1000 tl vermem:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt