Dünyanın En İyi Sinema Oyuncuları

Konu, 'Sinema - Tiyatro' kısmında emreyavuz1992 tarafından paylaşıldı. Okunma: 2787 | Cevaplanma: 2

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Dünyanın En İyi Sinema Oyuncuları

Dünyanın En İyi Sinema Oyuncularını Buraya Yazalım

Yazan: emreyavuz1992
  2. tom hanks
    julia roberts

3. Uma Thurman
    Al Pacino
    Robert De Niro
    Morgan Freeman
    Silvester Stalone
    Nicolas Cage
    Russell Crowe

Dünyanın En İyi Sinema Oyuncuları konusuna benzer içerikler

1. En iyi siyahı erkek Oyuncu ? ( 4 Eylül 2005 | Sinema - Tiyatro )

walla bu konuda reperatuarım ancak bu kadarmış :) ben denzel ile samuel arasında çelişkide kaldım ama denzel washingtona oy verdim :gun: :bigstar:
  2. Sinemanın en iyi 10 tetikçisi! ( 18 Ağustos 2008 | Sinema - Tiyatro )

Sinemanın en iyi 10 tetikçisi! Belki de sinemada izlemeyi en çok sevdiğimiz meslek bu değil. Ama özellikle yeni komedi-macera filmi "In Bruges"in kahramanları Ray (Colin Farrell) ve Ken"i (Brendan Gleeson) izledikten sonra...
  3. Alienware Area-51 afx cfx (Dünyanın en iyi oyuncu bilgisayarı) ( 28 Mayıs 2011 | Notebook - Netbook )

Arkadaşalar ilk önce herkeze selamlar... Alienware area yı Vatan Computer'de daha 4 gün önce gördüm fiyat aralığı yaklaşık 10000 tl civarlarında. Herzaman ki gibi babamla kısa bir süre kavga ile babamı ikna etmeyi başardım... :yuru Babam...
  4. "Alex oynadığım en iyi oyuncu" ( 1 Temmuz 2011 | Fenerbahçe )

A2 Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Pierre van Hooijdonk, futbolda topa vurmanın veya topu kontrol etmenin bir yetenek gerektirdiğini, ancak oyunun taktiğini bilmenin daha önemli olduğunu belirtti. Van Hooijdonk, Futbol...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
04 Eylül 2015 Cuma - 13:22:21