dünyanın en güzel sehri neresidir

Konu, 'Konu Dışı' kısmında the_poison tarafından paylaşıldı. Okunma: 9347 | Cevaplanma: 18

?

1. LONDRA

oy sayısı 3
    17,6%
  2. NEW YORK

oy sayısı 6
    35,3%
  3. SYDNEY

oy sayısı 4
    23,5%
  4. PARİS

oy sayısı 1
    5,9%
  5. TOKYO

oy sayısı 3
    17,6%
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. dünyanın en güzel sehri neresidir

Yazan: the_poison
  2. istanbul niye yok şehirlerin arasında koysaydın şıklara insanın kendi vatanı gibisi yoktur:oke:
    ama newyork diyorum bunlar arasında

3. haklısın türkiye gibisi yok hemen koyuyorum arkadaşım

4. bunlar arasında bence londra bu arada monopoly yeni oyunu için şehir seçecek siz de İstanbul un bu şehirlerin arasında olmasını istiyorsanız monopoly nin sitesinde İstanbul u seçin

5. nie istanbull yokkkkk ben bunların hiçbirineee oyy vermemm

6. Bence Londra Çok Güzel Hiç Gitmedim Ama ARSENAL Takımı'nın Şehri:D

7. Sanırım sadece anket için anket bu da. Neyse zamanla anlarız...

8. Sıklarda turkiyeden bi sehir yok...ama doguya hayran biri olarak bence tokyo.....bigun mutlaka gormek istiyorum....

9. türkiyeden şehir yok evet :islik:ehe

10. Gerçekten mi ? Ben onu kıta biliyordum ya :agla

Türkiye'den bir şehir yok demişler. ;)

11. Aha bi anket daha....

Rize Niye Yok:@

12. alemsin yaw....:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe

13. sydney güzel şehirr...

14. arkadaşlar çok özür dilerim ya türkiyeden şehir koymadım ama kesin koyıcam bidahakine

15. dünyanın engüzel şehri kendi yaşadığı yerdir.... vizonteledi belediye başkanının değimi ile

16. Bence sydney inşallah bir gün giderim:oke:

17. niye Türkiye yokki neyse eğer olsaydı ilk tercihim İzmir sonra da İstanbul olurdu ancak bunların içinden tokyo

18. Ben Tokyo derdim ama LONDRA da bi okadar güzel..

19. Akıllara zarar bi anket daha ! şu maxipuan kaldırılsın sıkıntı basıyo sabah sabah siteyi :=)

dünyanın en güzel sehri neresidir konusuna benzer içerikler

1. Öpülecek En Güzel Yer Neresi:) ( 9 Aralık 2009 | Gereksiz Mesajlar ve Deneme Mesajları )

oylamadan sonra yorumları da görelim:D
  2. Dünyanın en fazla yağış alan yeri neresidir? ( 14 Şubat 2010 | Kültür - Sanat )

Dünyanın en fazla yağış alan yeri neresidir? Yıllık yağış miktarı 1000-1500 mm civarındadır. Ancak kıyı kesimlerde bu yağış miktarı çok daha fazla olabilmektedir. Dünyanın en fazla yağış alan yeri, Hindistan’ın kuzey doğusunda yer alan...
  3. Dünyanın En Güzel Soruları ! ( 11 Nisan 2012 | Mizah - Eğlence - Fıkra )

*Neden bozulan otobüsün yolculari bizim otobüsümüze aktarildiginda onlara mültecilermis gibi bakariz? *Neden her gördügümüz haritada hemen Türkiye'yi bulmaya çalisiriz? Millet olarak dünyada kaybolma kompleksimiz mi vardir? *Neden insanlar...
  4. Istanbul'un En Güzel En Sanat En Salaş Yeri Neresi? ( 25 Ekim 2013 | Konu Dışı )

İstanbul'da bu 3 kelimeye uyan yer neresidir ?
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
28 Ağustos 2015 Cuma - 17:45:51