Dünyanın en gereksiz hayvanları.

Sponsorlu Bağlantılar

Ersin Oktay

Ersin Oktay

Üye
    Konu Sahibi
Dünyanın en gereksiz hayvanları.

Gıcık oldum :hmmm

• Beğen
Tepkiler: L-LumieRe, ebuş... ve Onur Saka

Onur Saka

Onur Saka

Üye
Bunlara Hayvan Demekle Hayvanlara Hakaret Oluyor ama Neyse :)
Hayvan Oglu Hayvanlar Midem Bulandı

Ersin Oktay

Ersin Oktay

Üye
    Konu Sahibi
Aynen ya insanlıktan çıkmışlar ya şaşırmışlar :D allah kimseyi böyle .... etmesin :D

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
tipsizlerrr :off:

arslansem

arslansem

Üye
Iyy bu ne yaa :aha:

erdem3113

erdem3113

Üye
Canları cehenneme

zehircbbb

zehircbbb

Üye
Buna hayvan demeyin Sayın arkadaşlarım !!! :off: Siz hiç kendi kendini derisinden asan hayvan gördünüz mü ?? Bunlar ileri derece akraba evliliği sonucu oluşan dünyada sayıları az bulunan ve bulundukları yerde de azaltılmaya çalışılan mahluklar :D:D

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
:ehe

zehircbbb

zehircbbb

Üye
:ehe:ehe

passiv€ aggressiv€

Üye
Buna hayvan demeyin lan !!! :off: Siz hiç kendi kendini derisinden asan hayvan gördünüz mü ?? Bunlar ileri derece akraba evliliği sonucu oluşan dünyada sayıları az bulunan ve bulundukları yerde de azaltılmaya çalışılan mahluklar :D:D

Uslubuna dikkat eder misn? lan derken ? Argo kelime kullanmassan sevinirim...
Bu arada adamlar başkalarına zarar vermek yerine kendilerine zarar veriyolar... Kendilerine zarar verip başkalarına vermemeleri iyi :) Ama nasıl bi zevk anlayışıdır be abi :ehe

zehircbbb

zehircbbb

Üye
Sen sevin yeter ki :D

passiv€ aggressiv€

Üye
Eksik olma...

zehircbbb

zehircbbb

Üye
Önemli değil ne demek

Ersin Oktay

Ersin Oktay

Üye
    Konu Sahibi
Bizim millet eline iğne batsa bağırır. hemen söver adamlara(ne kadar adam denirse) baksanıza fenalar ama he :ehe

zehircbbb

zehircbbb

Üye
Sigara içeninkinden sipariş ettim yoldaymış. Acımaz dimi bakın ben iğneden korkarım dedim yok abi bunlar iğne değil kanca korkmana gerek yok dediler bende tamam o zaman koçum kap getir bi tane dedim :D

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
passiv€ aggressiv€;2194733' Alıntı:
Bu arada adamlar başkalarına zarar vermek yerine kendilerine zarar veriyolar... Kendilerine zarar verip başkalarına vermemeleri iyi
Katılıyorum.

"Normal" olmayanı dışlamak, dışlamaktan da öte "yok olmasını" istemek insanlığın en eski günahlarından...
Sadece "farklı" oldukları için hiç tanımadığımız insanlara neler söyleyebiliyoruz.
Kendime bunu yapmam, yapana da mani olmam. Bana ne...
Hee bana yapmaya kalkarsa alırım aklını o ayrı :D

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
Bunalrı anlamak çok basit.
Farkındaysanız gelişmiş ülkelerde vardır bu tip şeyler çünkü adamın hattan fazla bir beklentisi yoktur.
Bizim gibi gelecek kaygısı yok iş kaygsı yok evlenme, araba , çoluk çocuk gelecegi derdi yok.
Çünkü devlet bunların arkasında iş yoksa işsizilk maaşı ev yoksa ev yardımı kısacası herşeyi devlet karşılıyor.
Adamın bir gayesi yok farklı bişeyler aryor ve bunları yapıyorlar.Dogru ve yanlış.Orası kişisel tercihdir...
Ama akıl kar işi olmadıgı bariz ortada.

haltie

haltie

Üye
yok bunlar çok gerekli çünkü insan olmanın güzelliğini farkediyoruz

Üst Alt