Dungeon Hunter 4 1.0.1 Türkçe Mod (Sınırsız Altın+Gems+Skills) Tek Link

Sponsorlu Bağlantılar

laz6116

laz6116

Üye
Arkadaslar bu hileli apk de online oynuyorum 46 lwl im ilk defa deneyeyim dedim. 12 lwl yaratıklari oldurmuyor iki saate. onlar beni öldürüyor:))) 24 lwl biri girdi catir catir kesiyodu. Yanlis bisey mi yapiyorum?

ersinbakar

ersinbakar

Üye
emeğine sağlık...

mexfacckk22

Üye
beyler bu oyunun açığını buldum :D

mavi_yeleli

Üye
Arkadaslar ne hikmetse online baglanamiyorum sanirim oyun bitti :) bi arkadasimiz adim adim anlatamaz mi acaba ? Hesap olusturmaya calisiyorum sonra hesabi giriyorum olmuyor
beyler bu oyunun açığını buldum :D[/q]
???? Ne acigi

brhn34

brhn34

Üye
Link ölü

mexfacckk22

Üye
multiplayer da oynanır off line da ikiside olur sadece offline da geliştirme falan yapamazsın :)

Jan

Jan

Üye
Arkadaşlar bu oyunu laptop da oynayabilir miyiz veya oynayabilmemiz için windows 8 mi yüklememiz gerekiyor?

LeanbLack

LeanbLack

Üye
Online için güncelle diyo

soyupakhasan

soyupakhasan

Üye
tesekkurler

commmmm

commmmm

Üye
Anlamadığım kodu indirdim biraz oynadım daha sonra güncelle var diyor orda kalıyor tıklayınca veya geri diyincede play store yönlendiriyor anlamış değilim. Yardımcı olabilecek bide su linki düzeltecek yada yeni link verecek.Guncelleme var diyor ne kapaniyor nede gecikiyor play store yonlendiriyor ..!

aslls

aslls

Üye
link iptal :( zippyshare den upload ederseniz sevinirim :(

huseyin yildiz

Üye
Teşekkürler bende işe yaradı fakat data dosyalarını başka yerden indirmiştim lisans hatası verdi sonra titanium backupla halettim şuan 83 milyon elmas var. :)[/quot
hocam datayi bulamadim yardimci olsan

The SLayeR

The SLayeR

Üye

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
link uçmuş birde yapamadım yardım eder misiniz yeniyim android de

blntylmz55

Üye
Nasıl indirebilirim

NEXUS

NEXUS

Üye
İndiriyorum :tşk:

emrelegend23

emrelegend23

Üye
İndiriyorum olacakmı beyler

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
Uhh zamaninda ne oynadim be 59 lvl iken 99 lvl techizat takiyordum ama 97 lik cok hosuma gitmisti arap suikastci gibi 99 da sovalye gibiydi en son 2 ay once indirdim guncelleme istedi ban yedim sildim

Üst Alt