Dungeon Hunter 4 1.0.1 Türkçe Mod (Sınırsız Altın+Gems+Skills) Tek Link

Sponsorlu Bağlantılar

yunus486

yunus486

Üye
linkler gitmiş

laz6116

laz6116

Üye
Ben daha bu gun indirdim. Hic bir sıkıntı yok arkadaşlar. Bu guzel patlasimdan ötürü tesekkurler. Sorunsuz bir sekilde calisiyor.

GROLER

Üye
Arkadaşlar en kolay yol titanium backup hile 5 dak.mı aldı(rootlu cihazlar için)

dogukan-

dogukan-

Üye
Teşekkürler

GROLER

Üye
Kardesim nasıl yapıyorsun acaba

Kardeşim önce telefonunun rootlu olması lazım titanium backup uygulamasını indir ardından bu oyunun titanium backup dosyalarını indir root explorerla indirdiğin dosyaları titanium backup dosyasının içine at son olarak titanium backup uygulamasını aç oyunu bul geri yükleme yap ve mutlu son:)

matavits

Üye
link nerde yahuu

FeLonieS

FeLonieS

Üye
Data linki kırık hocam ilgilenirseniz sevinirim.

mavi_yeleli

Üye
Daha once oyunu oynuyordum bayada ilerlemistim hile ve hack denedim ama sanirim surum farkindan olmamisti
Bende garanti olsun diye hackli apk yi kurup sd cektim hile tmm sikinti yok ama oyunun egitim bolumu bittikten sonra valen kalesi var oraya geliyorum gorevleri yapiyorum fakat yine tekrar marketcinin felan oldugu alana donebiliyorum yeni yer acilmiyor, yeni gorev tanimlanmiyor, envanterimde bulunan urunler icin yukseltme yapamiyorum tamam diyor ama yukseltme olmuyor altin puanida dusmuyor(yukseltme icin) nerde hata var anlamadim ne yapmam lazim kacirdigim yermi var
Gorevleri tamamlayinca yeni hedefler tanimlanmasi gerekmiyor mu ? Ayni yerde dolanip duruyorum haritada gorevde cikiyor gorevler tmm gozukuyor en son canavari oldurup marketcinin oldugu alana dionup tekrar gorevlere bakinca bu kez gorevler tamamlanmamis gorunuyor...
Yardim edin kafayi yedim sabahtan bu yana ugrasiyorum ne sacma birsey anlamadim tel rootlu ,root explorer ve tb kurulu ...

By_Casparov

By_Casparov

Üye
linki yeniler misinz?

mavi_yeleli

Üye
Bi onceki mesajla ilgili sorumu kendim cevaplayayim ve oyunu kurmak isteyen arkadaslar bu sekilde Kurabilirler yaptiklarim ;
@Konunun ilk sayfasinda yer alan hackli apk yi kurdum sonra oyunu actim sd dosyalarini kendi indirdi
@fakat oyunda yukarda ki msjimda yazdigim gibi hata oldu
@yine bu konudan titanium backupla alinmis yedegi titanium backup icine atarak geri yukleme yaptim
Oyuna tekrar girdim yeni profil olusturdum yeniden basladim artik yeni gorevler tanimlaniyor, hilede zaten sikinti yoktu

buraoca2

Üye
Bi onceki mesajla ilgili sorumu kendim cevaplayayim ve oyunu kurmak isteyen arkadaslar bu sekilde Kurabilirler yaptiklarim ;
@Konunun ilk sayfasinda yer alan hackli apk yi kurdum sonra oyunu actim sd dosyalarini kendi indirdi
@fakat oyunda yukarda ki msjimda yazdigim gibi hata oldu
@yine bu konudan titanium backupla alinmis yedegi titanium backup icine atarak geri yukleme yaptim
Oyuna tekrar girdim yeni profil olusturdum yeniden basladim artik yeni gorevler tanimlaniyor, hilede zaten sikinti yoktu

Çok teşekkürler hocam :alkis

• Beğen
Tepkiler: mavi_yeleli
gkhnakhan

gkhnakhan

Üye
linkler ölü

Kiss My Ears

Kiss My Ears

Üye
Linkleri Yeniler misin. Ölmüş Linkler .

Anil-D

Anil-D

Üye
:tşk:

izmitli1983

izmitli1983

Üye
link gitmiş..sahibide mi gitti acep:)

strucklieben

Üye
online deathmatch atarken özellikler gidiyor mu bundada ?

By_Casparov

By_Casparov

Üye
link ölmüş

Kiss My Ears

Kiss My Ears

Üye
Abi linkler ölmüş allah aşkına düzelt

talha8606

Üye
Burdan indirdin sorunsuz oynuyorum ben
Market Bilgileri:

Sdcard/Android/obb:

BurakTura:
" Yapamayan arkadaşlar varsa play store'dan oyunu indirsin sonra oyunun obb dosyasını alsın hafıza kartına atsın veya bilgisayarına sdcard/android/obb'yi kastediyorum . Sonra oyunu silsin arkadaşın verdiği apk.yı indirin onu yükleyin sonra yeniden obb'yi sdcard/andoid/obb'ye atın ve oyuna giriş yapın tamamdır "

1. kopyasını klasöre com.gameloft.android.ANMP.GloftD4HM için / sdcard / android / obb
2. apk yükleyin
3. Oyunu başlatın
Ustat bir turlu olmuyor acilmiyor dior bu dosya indirince[quote="talha8606, post: bide bu dosya kaldirildi yaziyor

Üst Alt