Dudaklara Göre Kişilik Analizi

Sponsorlu Bağlantılar

Sidretül Münteha

Üye
    Konu Sahibi
Dudaklara Göre Kişilik Analizi

Dolgun Alt ve Üst Dudak

Kendini ifade etmekte zorlanmayan ve duygusal kisilerdir Iyi bir mizah anlayışlarının yanısıra buldukları her fırsatta kendileri hakkında konuşmayı çok severler Fiziki olarak tahrik etmeyi de sevdikleri söylenebilir

Dolgun Alt Dudak

İspatlanmış gerçekler ve verileri kullanarak kişileri ikna edebilme yetenekleri oldukça gelişmiştir Aşağı dudak büyüklüğü üst dudağın hemen hemen iki misli olduğunda bu kişilerin dinleyicilerini ikna etme kabiliyetleri en üst düzeye çıkar .

Gerçekler üzerine çok fazla odaklandıkları için kendi hislerini tam olarak algılama ve açığa çıkarma konusunda başarısız olabilirler

Dolgun Üst Dudak

Karşısındakinin gerçek karakterini algılama ustasıdırlar Kendisine anlatılanların eksik ya da doğru olmadığını düşündüklerinde hiç çekinmeden yüzleşebilecek kadar dışadönüktürler .

Duygularını ve düşüncelerini anlatmaktan hiç çekinmedikleri için zaman zaman süzgeçlerinden geçirmedikleri düşünceleriyle karşısındakileri hayrete düşürebilecek yorumlar yapabilirler İnsanları ikna edebilmek için sadece duygularını değil gerçekleri de kullanmasında fayda vardır

Çok İnce Adeta Görünmeyen Dudaklar

Genel olarak her zaman hatasız olmaları yönünde baskı gördüklerini tenkit edildiklerini ve yeterince takdir edilmediklerini düşünürler Duygu ve düşüncelerini olabildiğince kendilerine saklamakta ve eleştiriden kaçmaktadırlar.

İhtiyatlı ve dikkatli bir kişi olarak başkalarına kolay kolay inanmazlar Bu tür kişilere çok fazla kafalarında kurmamaları ve kendilerini ifade etmede daha rahat olmaya çalışmaları önerilebilir

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Benim dudaklar köfte gibi vallahi :ehe
Teşekkürler Melek...

Dolgun Alt ve Üst Dudak

Kendini ifade etmekte zorlanmayan ve duygusal kisilerdir Iyi bir mizah anlayışlarının yanısıra buldukları her fırsatta kendileri hakkında konuşmayı çok severler Fiziki olarak tahrik etmeyi de sevdikleri söylenebilir

Sidretül Münteha

Üye
    Konu Sahibi
Benim dudaklar köfte gibi vallahi :ehe
Teşekkürler Melek...

Dolgun Alt ve Üst Dudak

:kop: Her İkisi Diyosun :D:D

™ мγdяєaм;1914867' Alıntı:

Dolgun Alt Dudak

İspatlanmış gerçekler ve verileri kullanarak kişileri ikna edebilme yetenekleri oldukça gelişmiştir Aşağı dudak büyüklüğü üst dudağın hemen hemen iki misli olduğunda bu kişilerin dinleyicilerini ikna etme kabiliyetleri en üst düzeye çıkar .

Gerçekler üzerine çok fazla odaklandıkları için kendi hislerini tam olarak algılama ve açığa çıkarma konusunda başarısız olabilirler

Üst Dudağım İnce,
Alt Dudağım İse Azcık Dolgun :ehe

haltie

haltie

Üye
alt köfte:ehe

Odysseus

Odysseus

Üye
™ мγdяєaм;1914867' Alıntı:

Dolgun Alt ve Üst Dudak

Kendim hakkında konuşmayı sevmiyorum ama yaklaşık olarak beni tarif ettiğini söyleyebilirim. Nedense kadınlar en çok dudağımı beğendiklerini söylüyorlar. Çok dolgun ve şekilliymiş.

de

Benim anlamadığım dudakların kalınlığı ile fiziki olarak tahrik etmek arasında nasıl bağlantı kuruyorlar anlamıyorum.

Teşkür Melek bacu.

Sidretül Münteha

Üye
    Konu Sahibi
Kendim hakkında konuşmayı sevmiyorum ama yaklaşık olarak beni tarif ettiğini söyleyebilirim. Nedense kadınlar en çok dudağımı beğendiklerini söylüyorlar. Çok dolgun ve şekilliymiş.

de

Benim anlamadığım dudakların kalınlığı ile fiziki olarak tahrik etmek arasında nasıl bağlantı kuruyorlar anlamıyorum.

Teşkür Melek bacu.

Aslında Sacma Bi Bağlantı Kuruyorlar..

Rica Ederim Adem :D

SeRKaNCa16

Üye
tesekkurler guxrl paylasım :)

Sidretül Münteha

Üye
    Konu Sahibi
Ben Teşekkür Ederim :)

arslansem

arslansem

Üye
Yok artık yaa :ehe

greenmile

greenmile

Üye
benim dudaklar sürekli değişiyor değişken bi yapıya sahibim teşekkürler melek...

Sidretül Münteha

Üye
    Konu Sahibi
Enteresansın Ben
Teşekkür Ederim Murat ...

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
:ehe:ehe

Progressivity

Progressivity

Üye
Dolgun Alt Dudak

hadi bakalım doğruda tarif etmiş valla :D

Sidretül Münteha

Üye
    Konu Sahibi
Tabiki Çünkü Ben Yazdım Mümin :pro2:

:ehe

Progressivity

Progressivity

Üye
tabi ya bunu ben nasıl düşünemedim :D

Sidretül Münteha

Üye