Dosyalarınızı Kurtarın:Recover My Files + Görsel Anlatımı

Konu, 'PC-Program Makaleleri' kısmında zombiget tarafından paylaşıldı. Okunma: 86798 | Cevaplanma: 44

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. indirme burdan:
    http://download.getdata.com/RecoverMyFiles-Setup.exe

Yanlışlıkla sildiğiniz hatta geri dönüşüm kutusundan bile sildiğiniz dosyaları ya da virüs bulaştığı için kaybettiğiniz veya yazılım çökmesinden kaynaklanan kayıplarınızı geri getirmenin güvenli yolu Recover My Files programı konusunda profesyonel ve uzaman bir yazılım.

Her türlü Word, Excel, PowerPoint belgesini, resim ve grafik dosyalarını, ZIP ve RAR uzantılı sıkıştırılmış dosyaları, Outlook ve Outlook Express'den sildiğiniz e-postaları ve daha aklınıza gelebilecek birçok dosyayı sildikten sonra tekrar bilgisayarınıza geri getirebilirsiniz.

Yapımcı:GetData
    Dosya Boyutu:7,96MB
    Lisans:Deneme Sürümü

Programın Kullanımı

Programı açtığınızda Recover My Files Wizard penceresinin açıldığını ve karşınıza bazı seçeneklerin çıktığını göreceksiniz
    < Resmi açmak için tıklayın >

1.Hızlı Dosya Taraması
    2.Tam Dosya Taraması
    3.Format geçirmiş Diskten Hızlı Veri Kurtarma
    4.Format geçirmiş Diskten Tam Veri Kurtarma

İhtiyacımıza göre bu seçeneklerden birini seçiyoruz.Biz bu anlatımımızda 2.seçeneği yani Tam Dosya Taramasını seçtiğimizi varsayalım.Next e basıyoruz...

Karşımıza şöyle bi ekran gelmesi lazım:

Bu bölümde kurtarmak istediğimiz diski/klasörü seçiyoruz.Seçimimizi yaptıktan sonra next e tıklıyoruz.Bu sefer karşımıza şu ekran görüntüsü gelecektir:

Bu bölümde de kurtaracağımız dosya türünü seçiyoruz.Gerekli seçimleri yaptıktan sonra start a basarak programın dosyaları taramasını sağlayabiliriz

Dosyaların taranması bittikten sonra bulunan dosyalar listelenecektir:

Burdaki listeden kurtarmak istediğimiz dosya/dosyaların sol tarafındaki kutucuğu işaretliyoruz ve araç çubuğunda bulunan Save Files in yanındaki küçük ok işaretine tıklıyoruz

Save Files As.. a tıkladığımızda ekrana kaydetme penceresi gelir;

Burdan dosyalarımı istediğimz yere kaydedebiliriz

Hayırlı olsun

NOT:ALINTI DEĞİLDİR

nevzat660, Reşwan, crayzzz16 ve 6 kişi daha bunu beğendi.

2. emeğine sağlık pardus 2009 un bios ayarlarını verirmisin

3. bende istiyo napıcam yhaa kaydederken istiyo pffff :(

4. :oke: ARADIM AMA NETTE BULAMADIĞIM BİR SAATİMİ OLAN BU DEVASAL ÇÖZÜM İÇİN SANA NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEM AZ İYİKİ VARSINIZ TEŞEKKÜRLER:yuru

:oke::heyo::bigstar:

5. cüzellll

6. çok güzel gardaş saolllllllllllllllllllllllllllllll :):oke: :yuru :ehe

7. programın çok güzel olduğunu duydum ancak çalıştırırken ser ial istiyo. hiçbir işlem yapamıyorum. Bu konuda yardım bekliyorum lütfen .

8. eline saglık kanka

9. allah razı olsun kardeş ( zombiget ) elişne sağlık beni buyuk bir dertten kurtardın

10. ben geçen senelerde kullandım bu programı ama multimedyaları kurtaramadı
    video ve ses konusunda hiç başarılı değil
    yine de konu için sağol yararlı olabilecek bir konu

11. nerde ya BUNU INDIRDIM TAMAMDA ANLADIK NIYE KAYDETMEK ICIN ser ial NUMMER ISTIYOR YA YARDIM EDEN YOKMU

12. K*ey , s*erial vs. paylaşımı yasak...

13. tşk.. saolasın

14. when work will be finished

15. ya iyi hosta adam akıllı iş yapın ya lisans istıyorrr sinir oldum

16. arkadaşlar geçerli bi seri numarassı varsa gönderir misiniz?? lütfen acil...

17. gerekli bi bilgi tsk

18. Umarım Banlanmam Program Var K-EY Yok Paylaşıyorum Anlatan Arkadaşımızında eline saglık sırf K-EY Vermek İçin Üye Oldum (inşallah banlamazlar)

19. İllegal paylaşım (k*ey,s*erial) forum kuralları gereği yasak...

20. paylaşım için teşekkürler bir sorum olacak bilgisayarımın ghostunu almıştım ve yanlışlıkla sildim onu kurtarmak için seçeneklerden hangisini seçmeliyim yardımcı olursanız sevinirim

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Konu ile alakalı site aramaları:

1. recover my files kullanımı

,
  2. recover my files nasıl kullanılır

,
  3. recover my files kullanımı resimli anlatım

,
  4. recover my files resimli anlatim,
  5. recover my files v5 kullanımı,