Dostluk Adına Yazılmış Güzel Süper Sözler

Konu, 'Şiir - Güzel Söz ve Yazılar' kısmında Negative tarafından paylaşıldı. Okunma: 203987 | Cevaplanma: 3

 1. Dostluk Adına Yazılmış Güzel Süper Sözler

  ♥ Kimsesiz zamanların yalnızlığında,aydınlık diyarların masalsı görüntülerinde,küçük bir çocuk yüreğinin annesine olan sevgisi değerinde bir merhaba dostum nasılsın.

  ♥ Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

  ♥ Gönüller birdir dünyalar ayrı olsa da. Arkadaşlıklar,sevgiler,aşklar yalan olsa da umrumda değil dünya yansada biz dostu unutmayız dost uzakta olsada.

  ♥ Dost deniz kenarındaki taşlara benzer.Önce tek tek toplarsın sonra birer birer denize atarsın ancak bazılarına kıyamazsın.İşte sen o kıyamadıklarımdansın.

  ♥ Zaman gelir yollarına kar yağar,etrafını hüzün bulutları sararsa,ne zaman bir dosta ihtiyaç duyarsan dost olabildiğim kadar burdayım.

  ♥ Hep zamana yenik düştük esiri olduk anlamsız koşuşturmaların.ama bir kez adını yüreğimize kazıdığımız dostlarımızı hiçbir zaman unutmadık.

  ♥ Sen gülerken yanındakilerde güler ama ağlarken yalnız ağlarsın onun için öyle bir ağaca yaslan ki asla yıkılmasın öyle bir dost edin ki seni asla bırakmasın.

  ♥ Başkalarına kendinden fazla değer verme. Ya onu kaybedersin, ya da kendini mahvedersin. Terk edenden alınacak en büyük intikam , ona kupkuru, sevgisiz gözlerle bakmaktır.

  ♥ Yaşam gülmeyi ,sevgi hak etmeyi, vefa unutmamayı, dostluk sadık kalmayı bilenler içindir.UNUTULMADIN!

  ♥ Gülerken herkes eşlik eder, ya ağlarken. Başarılara herkes ortak olur, ya yenilgilere. Öyle bir dost edin ki; kötü gün kapını çalınca kapıya seninle beraber baksın.

  ♥ Duygular vardır anlatılamayan, sevgiler vardır kalplere sığmayan, dostluklar vardır hiçbir şekilde yıkılmayan, bazı insanlar vardır asla unutulmayan

  ♥ Hayata değer bir yaşam, sevmeye değer bir aşk, dostluğa değer bir arkadaşlıktan asla vazgeçme.Ne eksik ne fazlasını ara ve seni üzenle asla uğraşma !

  ♥ Mutluluğun peşinden koşma mutluluk senin peşinden koşsun ve hayatta öyle mutlu ol ki gözlerinde akan bir damla yaş arayıp da bulamayanların sadakası olsun.

  ♥ Belki diyorum; SEVGİ nin ne demek olduğunu biliyoruz ama GENÇLİĞİN ne demek olduğunu anladığımızda bu dünyadaki işimiz bitmiş olacak...  Yazan: Negative
  haltie bunu beğendi.
 2. tşk

 3. tam maxicep için sözler her uye okumalı

 4. Teşekkürler Ozan.
  Yine almışsın hiti :ehe

Dostluk Adına Yazılmış Güzel Süper Sözler konusuna benzer içerikler

 1. Süper Sözü ( Beşiktaş )

  Süper sözü F.Bahçe yönetiminin, Alman teknik adama "Avrupa'yı sarsacak müthiş transferler yapacağız. Ama biz önce takımdan lig ve kupa şampiyonluğu istiyoruz" dediği ifade edildi.... Daum şimdi istiyor... Fenerbahçe yönetiminden,...
 2. Cep Mesaj Arşivi - Güzel Sözler, Bayram Mesajları, Şiirler, Dostluk... ( Hazır Mesajlar )

  Arkadaşla size arşivimde bulunan dostluk,aşk,bayram vb. mesaj arşivini sunuyorum.İçinde beğeneceğinizi umduğum birçok mesaj çeşidi var.Önizleme yapmadım.Umarım beğenirsiniz.Bir teşekkürü çok görmeyin emeğe saygı lütfen
 3. Dostluk sözleri ( Hazır Mesajlar )

  Dostluk ile ilgili sözleri cep smsleri olarak kısa şekilde bu sayfamızda bulmanız mümkün. Ayrıca sitemizde dostluk ile ilgili güzel sözleride bulabilirsiniz. Buyrun dostluk sözleri; Bazen bitmek bilmeyen dertler yağmur olur üstümüze yağar. ama...
 4. Mevlana'nın Dostluk Sözleri ( Şiir - Güzel Söz ve Yazılar )

  Sevgide güneş gibi ol, dostluk ve kardeşlikte akarsu gibi ol, hataları örtmede gece gibi ol, tevazuda toprak gibi ol, öfkede ölü gibi ol, her ne olursan ol, ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol. Sohbet vardır, keskin bir kılıca benzer;...
Yüklüyor...
10 Şubat 2016 Çarşamba - 22:01:03