Dördün Biri Oyunu Hileli, Sahte

Sponsorlu Bağlantılar

mutosun

Üye
eheuheh :) henuz iletişime geçen olmadı, ama geçen arkadaşın pek iyi niyetli olacağını sanmıyorum :)

EroL

EroL

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
bizde üyelerimize çeşitli hediyeler, cepliraları veriyoruz. Ama acunun sitesi bir tişört, şapka veriyor binlerce kişi onu almaya uğraşıyor. Sanırım tvnin gücü burda ortaya çıkıyor. Reklam çok önemli. Siteyi tvye çıkarmam gerek :D

mutosun

Üye
eheueh :) kesinlikle TV nin gücü yadsınamaz, Survivor da her Acun konuştuğunda muhakkak sitenin reklamını yapıyor! hatta en can alıcı noktaysa: bundan sonraki oyunların ödülleri arasında Survivor Ada'sına katılım var! bu büyük bir ödül,,, belkide şapka-tshirt verip denemede yapılıyor olabilir ;)

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
eheueh :) kendi değilde nihat doğana yaptırırsa ozaman hapı yuttuk :)

----------Eklendi @ 16:39:26 ---------- Yazıldı @ 16:20:13 ----------

şimdi acunn.com da kazananlar listesine baktım, iki gün ard arda ürün kazanmışım :) yok dedim böyle olmaz ve aşağıdaki maili [email protected] 'a gönderdim :)

Selamlar,

Nickname: tusanmudi

Ben 17.04 - 18.04 ve 19.04 tarihlerinde yazmış olduğum BOT sayesinde iki adet ürün kazandım fakat bunların iptal edilmesini istiyorum.

Ürünleri hakkıyla oyunu oynayıp kazananlara vermenizi rica ediyorum.

Bunun yerine Acun beye selamımı iletirseniz çok sevinirim.

Saygılarımla,
Helal olsun :sukur:

mutosun

Üye
kodlarda değişiklik yapmışlar, şu anda benim BOT, ot oldu :) yeni arayışlar içine girmemizi istiyorlar demekki :)

mutosun

Üye
kodda değişiklik yapınca çalışıyor,

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
Böyle yarışmaların en iyi kazanma şekli hile ile değilde alnımızın teri ile kafa yorarak kazanmaktır :)

mers00

Üye
kodda değişiklik yapılmış halini paylaşabili misiniz peki? (:

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
Maxicep'de illegal içerik paylaşımı yasak :)

matheus

Üye
ben bu kodu nasıl kullanıcam acaba ?? :hmmm

Tuncay.erol

Tuncay.erol

Üye
Örenmiş olduk :D

mutosun

Üye
yeni kodlar hazır , afiyet olsun :)

webersin

webersin

Üye
TEşekkürler 18 e kadar yaptı fakat 20 yi bir türlü geçmedi tıklarda bazen bir şeyin üstüne 2 tık atırma ihtimalin var mı acaba random olarak 4 4 karışık tıklıyor herhalde :)

yeni kodlar hazır , afiyet olsun :)

mutosun

Üye
if($b%5 == 0 && $b <> 0){

burada 5 sayısı ard arda 5 kere bir rakamın deneneceğini belirtiyor! sen bunu istediğin gibi değiştirebilirsin ;)

EroL

EroL

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Nette biraz araştırdım daha ödülü eline geçen olmamış sanırım altından kalkamayacaklar bu işin.

mutosun

Üye
dominic ten deniz suyu dağıtmasınlar,,

ugur768

Üye
ya tosun arkadaş bı yardım edıver ya benım pek bılgım yok bu dan bı dosya yaınlamısın index.php ındırdım ustune tıklıyom uygun program bul dıyoo nasıl yapacamm windows xp profesıyonel kulanıyorum yardım lutfen :naughty:

EroL

EroL

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Arkadaşlar hile mutosun nickli arkadaşımızın kendisine ait blogunda bunu es geçmeyelim. Maxicep İnternet Hizmetleri adına kayıtlı hiçbir sitede illegal içerik paylaşımı yapılmamaktadır.

mutosun

Üye
Arkadaşlar hile mutosun nickli arkadaşımızın kendisine ait blogunda bunu es geçmeyelim. Maxicep İnternet Hizmetleri adına kayıtlı hiçbir sitede illegal içerik paylaşımı yapılmamaktadır.

evet buradan yardım etmek doğru olmaz, zaten illegal de pek sayılmaz :) legalde olduğu söylenemez , arada bişey :) can sıkıntısı için yazılmış bir kod parçacığı diyebilirim kendi adıma :D

Not: Blogumdan kodları kaldırdım, hayırlısı olsun :)

Üst Alt