Galaxy Note 4 Dooola Rom 6.0.1 V8 N910C Yeni

Sponsorlu Bağlantılar

xorox

xorox

Üye
    Konu Sahibi
Dooola Rom 6.0.1 V8 N910C Yeni
YENİ ROM KULLANDIM VE SİZE SUNUYORUM ONNUMARA ROM TAVSİYE

Doola v8 ROM (Note 4 910C)

VİDEOSU ALTTA
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Stabil ve hatasız rom Note 7 baz alınmıştır..

• Beğen
Tepkiler: Buğra

Buğra

Buğra

Admin
:tşk: rom hakkında biraz daha bilgi eklerseniz güzel olur :)

xorox

xorox

Üye
    Konu Sahibi
oguzxw

oguzxw

Üye
v9 çıktı şuan note 7 olarak en stabili bu bide snapchat için de çözümüm var bi yerde paylaştım burdada paylaşayım

Snapchat için çözüm buldum sabahtan beri uğraştım buldum sonunda snapchat bende takıntı oldu. ve bu romuda çok sevdim...

Şimdi çözüm için KERNEL flashlicaz neden şimdi bu romdaki kernel supersu ile yapışık silinmiyor yani rom açık diyelim root explorerden system/priv-app dan superuseri alıcaz system/app a atıp permini rw-r-r veriyoruz sonra da şu verdiğim kerneli (hydrom telexop kernel başka uyumlu bulamadım bootlopda bırakıyor digerleri) atıyoruz

Link :

Şimdi bunu flashladık telefon tahminen bi 10-15 dk ya açılabilir yada 5 dk da sürebilir kurduğunuz uygulamalara göre değişir şimdi supersu ya girin ayarlar bölümünde altlarda kalıcı olarak root temizlemesi yazar basın ona evet diyin hepsine (telefona bişey olursa sorumluluk kabul etmiyorum) sonra telefon kapanıp açılıcak sonra google playdan snapchat indirin kuruluysa zaten silip yüklemeyin açın giriş yapın root yok diye giriş yapıcaktır evet snapchat oturumu açıldı başarıyla sonra da size romun orjinal kendisiyle gelen kernelini vericem onu atıcaksınız ve rom snapchatle çalışıcak ama siz oturumu kapatmadığınız sürece tabii... oturumu kaparıtsanız aynı işlemleri tekrar yapmak zorunda kalırsınız

Link :

kurunca 1-2 not ekledim telefon 15 dk da açılabilir diye... bu da zaten dooola rom v9 un içinden aldım yani romla gelen kernel kuşkunuz olmasın
Birine yardım edebildiysem ne mutlu bana.
Hepinize iyi Snaplaşmeler...

Üst Alt