Donmalarda ne yapayım xperia P

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pureorhybrid

Üye
    Konu Sahibi
Donmalarda ne yapayım xperia P
xperia P var arada donuyo veya ekren gidiyo bekliyorum..geçiyo batarya çıksa tak çıkar yapcam ama ..ne yapabilirim ??

m.talha

m.talha

Üye
vırus olabılır dostum dr web ındır bı tarat vırus buldugu uygulamaları kaldır.yıne olmazsa nova launcher tası var google play de onu ındır muthıs hızlandırıyor

pureorhybrid

Üye
    Konu Sahibi
vırus olabılır dostum dr web ındır bı tarat vırus buldugu uygulamaları kaldır.yıne olmazsa nova launcher tası var google play de onu ındır muthıs hızlandırıyor

Saol kardeş denerim..peki bu uygulamalar telefonun ömrünü azaltırmı ? ben pek bilgili değilim bu konularda

m.talha

m.talha

Üye
bılmıyorum ama zannetmıyorum kardeş virus programı zaten gereklı bı sey bnde bır suru vırus buldu androıd market vırus kaynıyor...apex launcher a gelınce sadece tema kardeş...eskı tellerde kı tema neyse aynısı

alfasenturi

alfasenturi

Üye
açma kapama tuşu ile ses açma tuşunu basılı tutarsan telefon kendini yeniden başlatır

erdew

erdew

Üye
bence sen bikete fabrika ayarlarına geri dön komple sıfırla ben ilk yazılım yüklediğimde galeride sorun yaşıyordum fab. ayarlarına dönünce düzeldi bir dene suan hiçbir sorun yok telefonumda

JustMaffay

Üye
Telefon güncellendikten sonra mı donma yapıyor yoksa normalde yapıyor muydu? Eğer güncelleme yapmadıysan yani ICS güncellemesini almadıysan güncelle sıkıntın giderilecektir.

Eğer güncelleme yaptığın halde donmalar yaşıyorsan yüklediğin uygulamalara dikkat et virüsler bilgisayarda olduğu gibi telefonlarımıza bulaştığı zaman da çoğalabiliyorlar..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt