Dokunmatik

Konu, 'Diğer Cep Telefonları' kısmında mstfckc tarafından paylaşıldı. Okunma: 299 | Cevaplanma: 1

1. Dokunmatik

Bende General Mobile Planet P9060 var. Telefonda ben dokunmadan kendi birşeylere dokunuyor. Ve ayrıca çok kasılıyor bunun sebebi ayarlardan olabilir mi ya da başka bir şey mi?

Yazan: mstfckc
  2. kusura bakma bir türlü konu açamadım buraya yazmak zorunda kaldım

mobyexplorer Bu programın dokunmatik telefonlara uygun olanını istiyorum bir türlü bulamadım NOT:(.jar) Yani Java destekli olucak:( benzeride olabilr :S

- - - Eklendi - - -

mobyexplorer Adlı programın Dokunmatik Versiyonunu bir türlü bulamadım yardımcı olurmusunuz buna benzer bir programda olabilr.
    Mutlaka (.jar) JAVA destekli olsun :S

Dokunmatik konusuna benzer içerikler

1. 5800 dokunmatik ? ( 8 Nisan 2012 | Cep Telefonları Genel )

arkadaşlar ekran çok çizildi nerdeyse yazıları gözükmuyor dokunmatik ekranı değiştirecem fakat herkes farklı fiyat veriyor 30 ile 60 arası arkadaşın biri değiştirmiş fakat benim telefonum ki kadar hassas değil ekran iyi olanı neye göre anlayacaz
  2. Dokunmatik Telefon ( 3 Ağustos 2012 | Cep Telefonu ve Aksesuar İlanları )

Arkadaslar evlilik yıldönümünde 300-350 tllik sıfır bi dokunmatik telefon alıcam önereceğiniz güzel bi telefon var mı
  3. Dokunmatik Algılamıyor ( 14 Aralık 2012 | Symbian^3 Yazılım Destek )

Nokia 701 telefonumun dokunmatiği bozuldu algılamıyor bu neden olmuş olabilir?
  4. Dokunmatikte gecikme ( 27 Temmuz 2013 | Android Genel )

Ben sony ericcson x10 cihazını kullanıyorum.Dokunmatikde farkedilir biçimde bir gecikme var.Menü de gezerken sola veya sağa sürüklediğimde 1 2 saniye sonra geçiyor nemus launcher yükledim telefonn dokunmatiği acayip biçimde hızlandı gibi geldi...
  5. Dokunmatik sorunu !! ( 5 Ağustos 2013 | Symbian S60v5 Cihaz Destek )

Ilk başta herkese kolay gelsin Ben dokunmatik sorunundan bahsedecektim daha önce çoğu sitelere baktım araştırdım hard format attım olmadı dokunmatik hassasiyeti artırılmış diye yeni cfw attım sorun yine aynı yotubude bi video var orada olduğu...
Yüklüyor...
04 Ağustos 2015 Salı - 0:40:37