dokunmatik telefonlarda oyun acildiginda altta cikan sanal klavyeyi nasil kaldiririz

Sponsorlu Bağlantılar

nefretim94

nefretim94

Üye
gidin madem trident wt3 alın ne klavye var ne bişey öylede oyunlar açılmıyo tridente klavye var mı jar uzantılı

onatto22

Üye
Ya arkadaşlar şimdi bende bir samsung corby (yada s3653w) var. olan arkadaşlar bilir içinde brain challenge vol. 2 die bi demo oyun var bu oyun dokunmatik oynanabiliyor. Fakat demo olduğu için internetten tam sürümünü indirdim. dokunmatik ekran ile oynanabilmesine rağmen yine de sanal klavye çıkıyor ve ekranın yarısını kaplıyor nerdeyse. oyunu oynayamıyorum. yardım ederseniz sevinirim

medo456

medo456

Üye
jad maker arkadaşlar indirip açın jar dosyasını içine atın attıgınız konuma jad dosyası yapacaktır oradan alıp tele atın

----------Eklendi @ 19:26:05 ---------- Yazıldı @ 19:24:15 ----------

Yigit315

Yigit315

Üye
Ya usta bilen yokmu aynı dertten bizde müzdaribiz :allalla:

Xx_HoGaN_xX

Xx_HoGaN_xX

Üye
Oyunların jar olması gerek, kurduğunuzda zaten ekranın altında bir buton çıkıyor. Samsung genoa da geri tuşuna basınca direk sanal klavye çıkıyor oyunda.

bygeforce

bygeforce

Üye
oyunlar klasörünün içindeyse ben 723 teki şeklini anlatıyorum ugrasmayın kodla modla.. oyunlar klasörünü açın ortada altta [...] şeklinde menü var orayı açın SANAL TUŞ TAKIMI KULLAN bölümüne girin... orda yanında OK işareti olan oyun ve uygulamalardan o işareti kaldırın... sorun çözülmüştür... kasmaya gerek yok :)

hasan mellah

Üye
samsung corby de ekran klavyesi nasıl kaldırılır bilen varsa detaylı bi şekilde anlatabilir mi

prieneli rehber

Üye
arkadaşlar bakın önce *.jar formatlı dosyayı winrar ile açın. manifesMF adında bir klasör göreceksiniz onu masaüstüne sürükleyin ve içindeki veriyi not defteri ile açın orada en alt satıra tıklayıp bu sayfada arkadaşımızın vermiş olduğu veriyi kopyalayın ve kaydedin.....sonra winrardan sürüklediğiniz manifest dosyasının aslı winrarda durmakta olduğunu göreceksiniz üstüne basıp delete yapın ve kaydettiğiniz manifest verisini manifestMF klasörünün içine atarak tekrar winrardaki yerine sürükleyin tamama basın kaydedecektir... veve sonra telinize gönderin sorunun ortadan kalktığını göreceksiniz

Braveheart™

Braveheart™

Üye
Geri tuşuna basın.

biff56

Üye
olmuyo

dpi015

dpi015

Üye
Olmuyo haci
s8003 de sanal klavye kalkmiyo

__crazy

__crazy

Üye
Samsung Corby II modelinde Oyunlar'a girdiginizde altta cikan seceneklere basin ve sanal tus takimi kullan basin ve cikan menude hangi uygulamalar icin klavye kullanilacagini secebilirsiniz

gameoSmAn

Üye
Kardeş benimkiside km555 klavye çıkmasının tek sebebi indirdiğin java oyunların dokunmatik olmaması ve senin telefon ekranına mensup olmayarak telefona uygun olmamasından kaynaklanıyor

- - - Eklendi - - -

Kardeş benimkiside km555 klavye çıkmasının tek sebebi indirdiğin java oyunların dokunmatik olmaması ve senin telefon ekranına mensup olmayarak telefona uygun olmamasından kaynaklanıyor