Dokunmatik Ekranlı Cihazlar İçin Opera Mini 5

Sponsorlu Bağlantılar

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
Dokunmatik Ekranlı Cihazlar İçin Opera Mini 5

Anycool V900 de denenmiştir. Yalnızca dokunmatik ekranlı cihazlar için tasarlanmıştır ve cihazınızda java desteği olması zorunludur.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: marrpe99, Kobra_FighterTR, yacukur_10 ve 16 diğerleri

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Teşekkürler.

padisah_58

padisah_58

Üye
bende p990i var yükledim ama açılmıyor????

hazarcep

hazarcep

Üye
Türkçesi yokmu

a007iphone

Üye
Bende de iphone benzeri bir telefon var mtk6235 versiyonunda wifili ve fakat ne bunu yükleyebildim ne de opera 4.2 yi kullanabiliyorum. En azından yeni versiyonun nasıl yükleneceğini anlatabilir misin şimdiden teşekkürler.

sertekin

Üye
ellerine sağlık ustam bu arada mesela işbankasını nasıl izin verilen sitelere ekleriz bilgisi olan varsa lütfen yazsın

RESİVANT

Üye

Anycool V900 de denenmiştir. Yalnızca dokunmatik ekranlı cihazlar için tasarlanmıştır ve cihazınızda java desteği olması zorunludur.

Kardeş bende ıphone w350 var 5,0 ı yükledim 4,2 de mevcut telimde 2 side açılıodu falat 1 gün geçtikten sonra 2 side açılmıyor :S bütün java programları çalışmıyor artık ne yapmam lasım opera veya faceye bastığım da örn : siyah ekran oluo sonra ana menüye atıyor gözünü seveyim bir yardımcı ol :S:hmmm

westmetin

Üye
bu progaramı nereye yukleyecegız calısmıyor

cccan

Üye
bu programi telefona nasil tanitiyoruz aceba.

arz77

Üye
ben bu programı yükledim ama çalıştıramıyorum. önce devam etmek istermisin maliyeti olabilir gibi bişeyler yazxıyor evet diyorum bu seferde no working netvork ile başlayan bir yazı çıkıyor ve bitiyor. telefonum trident wt3

_hüseyin_03

Üye
tşk :oke:

--------------- Ekleme ---------------

benimde tident ben dede yazıyo evet diyince giriyor wifi den giriyorum ben internete

asi_kartal_007

Üye
bu programı nereye atıcaz bi yardım lütfen

xxoksxx

Üye
abi süpersin çok saol çok aradım ben bunu eline sağlık muhteşem

keremcan72

Üye
Elimde çin işi Iphone telefon var ona kurdum bağlantı hatası veriyor.. wifi var ama program bağlantı istiyor.. yardımcı olursanız sevinirim

eltanin

Üye
ya hata veriyor :(

@kin

Üye
çok tesekkurler

uguraydogar

Üye
dostum ne kadar teşekkür etsem azdır... Eline emeğine sağlık kurdum hiç hata vermedi 10 numara çalışıyo çok sağol

liefdealtun_

Üye
yakardeş t-2 benim tel indirdimde lisansan nasıl yapılıyor geçemedim ortayı ya yardım acil ?

liefdealtun_

Üye
açılmıyor bu program benimde triden w-2 var ama

Üst Alt