döküman

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kalpsız

Üye
    Konu Sahibi
döküman
turkcel dökümanı nasıl çıkarta bilirim ? ama hat benim üzerime değil :(

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
turkcel dökümanı nasıl çıkarta bilirim ? ama hat benim üzerime değil :(

Kendi üzerinize olmayan bir hattın hat sahibi bilgisi dışında bilgilerine erişmeye çalışmak yasal değildir.

kalpsız

Üye
    Konu Sahibi
Ama müştri hzmetlerni aradgmda şifre yazp 2222 ye gndrn glen şfrei online de yapablr mism? Ama online de nasl yapcgmı blmyorum

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Ama müştri hzmetlerni aradgmda şifre yazp 2222 ye gndrn glen şfrei online de yapablr mism? Ama online de nasl yapcgmı blmyorum

Hattı siz kullanıyor iseniz online işlemlerden detaylardan bakabilirsiniz.

kalpsız

Üye
    Konu Sahibi
Ben kullanıorum bktım ama bişi anlamadm yanls bisi yapmaktan korkuom bna bu konuda adım adım blgi werck brni bulmalym.

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Ben kullanıorum bktım ama bişi anlamadm yanls bisi yapmaktan korkuom bna bu konuda adım adım blgi werck brni bulmalym.

Yanlış birşey yapmazsınız merak etmeyin size adım adım yardım edeyim.
Öncelikle adresine giriyoruz. Ardından sağ üst köşede bulunan 'Online İşlemler' bölümünden 'Bireysel' e tıklıyoruz. Açılan sayfaya Telefon numaranız ve 2222'den aldığınız şifre bilgilerini gerekli alanlara girip Gir butonuna tıklıyoruz.

Eğer bilgilerini doğru girip girişi sağladıysanız soldaki menüden 'TL İşlemlerim' bölümüne geliyoruz ve aynı bölüm içinden 'Kullanım Detayı' bölümüne gelip buradan sorgulamamızı gerçekleştiriyoz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...