Doğum Günü Şarkıları Çocuklar İçin:) By JaNbErG

Konu, 'Yerli Melodiler / Zil Sesleri' kısmında JaNbErG tarafından paylaşıldı. Okunma: 94424 | Cevaplanma: 51

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Doğum Günü Şarkıları Çocuklar İçin:) By JaNbErG

Doğum Günü Şarkıları JaNbErG Farkıyla

Yazan: JaNbErG

Doğum Günü Şarkıları Çocuklar İçin:) By JaNbErG - Ekli Dosyalar - İndir, Yükle, Download:

samealog, olguss, razehol ve 20 kişi daha bunu beğendi.
  2. indirdim dostum yakında lazım olcak;)

3. zaten onun için koydum buraya :):) yanında bide sampanya patlatırız:)

4. ya evde şirince şarabı var,yılbaşı agacının altında resmi vardı hani,onumu getirsem:ehe

5. benim sözüm vardıya ondan getiririm bakalım pazar günü el altından içeriz artık:):ehe

6. teşekürleeerrrr

7. teşekkürler ....tuğba özerki doğum günün kutlu olsun u dinleyin oda çooook güzel...

8. arkadaşlar teşekkürler emeğinize sağlık..:oke:

9. Olmadı Şimdi Janberg abi.Hem çocuklar için diyorsun hemde şampanyadan bahsediyorsun..:nono:

10. bunlar ne abi bole :D:D

11. :bann:sagol kardes

12. sagolasın

13. bunlar nasıl doğum günü şarkısı . bak postacı geliyor ile pastamı üflenir :@

14. :)çoçuk şarkıları fakat cocuklar ıcın hıtap edilmiş sonucta dogum gununde calınır.:oke:

15. Teşekkürler kardeş

16. rica ederim

17. Tesekkurler

18. eline sağlık teşekkürler

19. Ya ben şimdi 10 yaşındaki oğlana şampanyadamı alacağım. Bu parçalarlada hiç uymazki.:ehe

Doğum Günü Şarkıları Çocuklar İçin:) By JaNbErG konusuna benzer içerikler

1. Yeni Şarkılar Yerlerinizde Duramayacaksınız Sadece Maxicepte By JaNbErG

Şarkıların Demolarını Burdan Dinleyebilirsiniz http://www.zshare.net/audio/7698437bf94fcc/
  2. Doğum Günü İçin Şiir Arıyorum

Arkadaşlar kız arkadaşımın doğum günü için mesajla yazabileceğim güzel anlamlı vede kısa bir şiir arıyorum :) önerileriniz nelerdir ? bu gece 00.00da atcam mesajı =)
  3. Anneler Günü Çocuk Şarkıları - Anneler Günü Şarkı Sözleri - Anneler Günü Okul ŞArkıları

Anneler Günü Çocuk Şarkıları Anneler Günü Okul ŞArkıları Anneler Günü Şarkı Sözleri Annemiz Güneşin alası çok Her evin çilesi çok Analar çeker yükü Kimsenin bilesi yok Gelin çiçek derelim Yollarına serelim Sevgi dolu türkülerle...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
05 Temmuz 2015 Pazar - 3:08:36