Doğa sesleri - Dinlendirici

Konu, 'Müzik' kısmında shehzade tarafından paylaşıldı. Okunma: 12294 | Cevaplanma: 12

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Eline sağlık çok güzel.

2. Sağol Kardeşim teşekkür ederim :)

3. sağol arkadaşım

4. çok güsel saol kardeş

5. ödevim için bu lazımdı sağolasın dostum.. :)

6. tesekkurler...

7. Gercekten cok guzel tesekkurlerr

8. çok sağol benden sana rap rap..:oke:

9. Teşekkürler

10. teşekürler dostum güzel paylaşım TAMAM

11. eyvallah kardeş

Doğa sesleri - Dinlendirici konusuna benzer içerikler

1. samsung doğa sesleri ( 7 Temmuz 2009 | Wav, Mp3 Melodi İstekleri )

arkadaşlar samsung telefonlarda, mesela d900ide, doğa sesleri var. bunlar bulmamız mümkün mü acaba? özellikle yağmur olanı?
  2. Doğa ( 30 Nisan 2010 | Her Telden Fotoğraflar )

[IMG]Bu Resim Yeniden Boyutlandırıldı. Resmin Orjinal Boyutu 800x600 ölçülerinde ve 79KB büyüklüğündedir. Buraya Tıklayarak orjinal halini görebilirsiniz.[IMG] [IMG]Bu Resim Yeniden Boyutlandırıldı. Resmin Orjinal Boyutu 800x600 ölçülerinde ve...
  3. samsung doğa sesleri ( 17 Kasım 2010 | Samsung )

Arkadaşlar eski versiyonlarda buluna doğa sesleri benim çok hoşuma gitmişti.Bu sesleri tekrar kullanmak istiyorum.bu ses dosyalarına sahip olan arkadaşlarımız varsa paylaşımda bulunabilirmi?
  4. 2010 Latest Nature Ringtone(En güzel doğa sesleri) ( 14 Temmuz 2011 | Enstrümantal/Fon/Efekt Melodileri )

Format : .mp3 Ses Kalitesi : 128 Kbps Zil Sesi Sayısı : 45 Adet Boyut: 19.1 MB 45 Adet zil sesinden oluşan, zil sesi paketidir. Buram buram doğa sesleri içerir. Zil Sesleri African village.mp3 atlantis.mp3 Baby face.mp3 Back to your heart.mp3...
  5. Doğum ( 15 Şubat 2013 | Mizah - Eğlence - Fıkra )

İlkokulda üç çocuk bebeklerin nasıl dünyaya geldiklerini konuşuyormuş. Dursun: - Bizim ailede hep leylekler getirir. Fadime: - Bizde hep cül bahçesinde bulunur. Temel: - Biz façiruz, bizde hep pepekleri annem kendisi yapayi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
03 Eylül 2015 Perşembe - 18:09:18