Doblo hususi (vip) vergileri ne kadar?

Konu, 'Motorlu Taşıtlar Sohbet' kısmında hakan.c tarafından paylaşıldı. Okunma: 73130 | Cevaplanma: 5

1. Doblo hususi (vip) vergileri ne kadar?

arkadaşlar 2007-2008 1.3 multijet doblo almayı düşünüyoruz ama vergisi hakkında fazla bir bilgimiz yok.herkez başka bişey diyor.bazıları onlarda ticariye giriyo yıllık 700 lira felan diyo bazılarıda onların düşük oluyo yıllık 250 vergisi var diyo..ben birde bunu size sormak istedim..
    2007 veya 2008 model 1.3 multijet doblo vip lerin vergileri ne kadardır??

Yazan: hakan.c
  2. Vip'lerin daha bağlı olduğunu söyledi babam. 400 - 450'ye yakınmış.

3. yıllıkmı 400-450 ye yakınmış yoksa aylıkmı eğer yıllık o civarlardaysa güzel..

sağol :oke:

4. Doblo,volkswagen caddy,ford tourneo bu tip araçlar kamyonet gurubuna girer arkadaşım ;) 437 lira yıllık vergin var ;)

Doblo hususi (vip) vergileri ne kadar? konusuna benzer içerikler

1. Ne kadar vergi veriliyor? ( 21 Şubat 2011 | Webmaster )

Merhaba arkadaşlar, forumda aradım ama cevap bulamadım, şimdi durum şu; bir devlet kurumu için büyük bir proje yapacağım, projeyi zaman zaman dışardan projelerini yaptığım firma almış. Firma... Kaynak ...
  2. Vergi Nedir? ( 28 Şubat 2011 | İlköğretim ve Liseler )

Vergi nedir Vergiyi kısaca devletin gerçek ve tüzel kişilere yüklediği ekonomik yükümlülük, olarak açıklayabiliriz. Devletin bizlere yani vatandaşlara yüklediği bu ekonomik yükümlülüğün asıl işlevi, devlet harcamalarını karşılayarak yol, su,...
  3. Doblo,Combo,Kangoo vb. hususi kamyonet araçlarında gerekli belgeler ( 5 Ocak 2012 | Motorlu Taşıtlar Sohbet )

arkadaşlar arabayı yeni aldık.fakat neler gerekli bir türlü bulamadık.herkes farklı konuşuyor. SRC belgesi-K2 belgesi vs. bildiğiniz yada kendi aracınız bunlardan biriyse bilgi verirmisiniz ? araç aile için kullanılıcak.kamyonet diye geçiyor...
  4. 2012 Vergileri Ne Kadar Olacak? ( 5 Ocak 2012 | Haber Köşesi )

2012'nin vergileri ne olacak? Yeni yılda çeşitli vergi, harç ve cezalar yüzde 10,26 oranında artacak.. Maliye Bakanlığınca belirlenen yeniden değerleme oranına esas teşkil eden Türkiye İstatistik Kurumunun üretici fiyat endeksi,geçtiğimiz ay 12...
  5. Vergi Nedir ? ( 19 Nisan 2013 | Maxi Sözlük )

Vergi nedir?Devletin veya devletten aldığı yetkiye dayanan kamu tüzel kişilerinin, geniş anlamdaki faaliyetlerinin gerektirdiği harcamaları karşılamak ve amme hizmetlerinin gereklerini yerine getirmek gayesiyle, ekonomik birimlerden (bunlar...
Yüklüyor...
02 Eylül 2015 Çarşamba - 5:24:14