Discovery sarj soketi sorunu varmi?

Sponsorlu Bağlantılar

maxitekv3

maxitekv3

Üye
    Konu Sahibi
Discovery sarj soketi sorunu varmi?
Merhaba bu cihazin 4gb versiyonunu aldim arkadadimda iki ay once aldi fakat forumlarda soket sorunu var denilmis bazi serilerde arkadasim cihazi catir,cutur kullaniyor birsey olmadi yani o hic dikkat etmez ve bozulmadi bende dun giris yerini inceledim pek kirilacak gibi degil hatta salladim bile hafiften tas gibi :) bu sorun varmi gercekte?

NokiaBeLLe

NokiaBeLLe

Üye
eski cihazlarda soketteki diş sayısı azdı bu yüzden çıkıyordu dikkat edersen çıkmaz ben buna çok sinirlenmiştim zamanında garantili cihazın soketi çıkıyor servis bunu ücretle yapıyor sonra çıkıp videolarda biz bir numarayız diye herkese duyuruyor şarjda batarya şişmesini nokia 603 te teleservice garanti kapsamında yaptı

maxitekv3

maxitekv3

Üye
    Konu Sahibi
eski cihazlarda soketteki diş sayısı azdı bu yüzden çıkıyordu dikkat edersen çıkmaz ben buna çok sinirlenmiştim zamanında garantili cihazın soketi çıkıyor servis bunu ücretle yapıyor sonra çıkıp videolarda biz bir numarayız diye herkese duyuruyor şarjda batarya şişmesini nokia 603 te teleservice garanti kapsamında yaptı

Tesekkur ederim evet dun baya bi salladim saglamdi :) gercekten harika bir cihaz

KayraBey

KayraBey

Üye
Güzel cihaz hiç bir şeyi yok. Canavar gibi MaşaAllah

• Beğen
Tepkiler: Mustafa-26
Mustafa-26

Mustafa-26

Üye
Hiçbir sorun çıkmaz merak etme güzel kullanırsan

maxitekv3

maxitekv3

Üye
    Konu Sahibi
Tesekkur ederim gercekten harika bir cihaz artik hep general mobile kullanicagim.

Üst Alt