Discovery Kapanma sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

naughtyozi

naughtyozi

Üye
    Konu Sahibi
Discovery Kapanma sorunu
Arkadaşlar , telefon aksamdan sabaha kadar kullanıyorum sıkıntı olmuyor.. Ise gıderken cebıme koyuyorum sonra kapanmış olarak buluyorum. Batarya cıkar tak yapıyorum acılıyor 1 dk surmeden yıne kapanıyor. 1 saat fılan aynı seyı yapıyor kullanmıyorum. 1 Saat sonra tekrar denıyorum bu sefer açılıyor ve kullanıyorum bir kaç saat veya saatlerce sıkıntı olmuyor :((
Sarj soketını degıstırmıstım ondan olabılır mı ?

Fikri olan varmı ?

Yönetici tarafından düzenlendi:

Buğra

Buğra

Admin
soket değişirken bazen anakart ile birlikte değişim yapılıyor

garantiden mi değiştirdiniz soketi ?

naughtyozi

naughtyozi

Üye
    Konu Sahibi
Garantiden değişmedi. Anakart aynı kart. Sadece bazen oluşan bir durum

Buğra

Buğra

Admin
Garantiden değişmedi. Anakart aynı kart. Sadece bazen oluşan bir durum
değiştirmeden önce var mıydı bu sorun ? lehim yapan kişi lehimlerken belki zarar vermiş olabilir

yada ikinci ihtimal cihazın bataryası tam oturmuyor sürekli yerinden oynadığı için cihaz sürekli yeniden başlıyor :) başıma daha önce gelmişti

naughtyozi

naughtyozi

Üye
    Konu Sahibi
değiştirmeden önce var mıydı bu sorun ? lehim yapan kişi lehimlerken belki zarar vermiş olabilir

yada ikinci ihtimal cihazın bataryası tam oturmuyor sürekli yerinden oynadığı için cihaz sürekli yeniden başlıyor :) başıma daha önce gelmişti
Öncesinde yoktu , Lehim sırasında olma durumunu anlamadım ? Yani aktif çalışıyor , sadece bazen yaşanıyor..
Pil konusunda sanmıyorum. Elime alıp tel sallıyorum ama kapanmıyor mesela

Buğra

Buğra

Admin
Öncesinde yoktu , Lehim sırasında olma durumunu anlamadım ? Yani aktif çalışıyor , sadece bazen yaşanıyor..
Pil konusunda sanmıyorum. Elime alıp tel sallıyorum ama kapanmıyor mesela
soket arızası tamir edilirken lehimliyorlar
anakarta bağlı soket o yüzden belki tamir sırasında zarar görmüş olabilir bir şey diyemiyorum görmeden :)
flashtool ile stock romu tekrar attınız mı cihaza sıfırdan orjinal rom kurun birde ?

naughtyozi

naughtyozi

Üye
    Konu Sahibi
soket arızası tamir edilirken lehimliyorlar
anakarta bağlı soket o yüzden belki tamir sırasında zarar görmüş olabilir bir şey diyemiyorum görmeden :)
flashtool ile stock romu tekrar attınız mı cihaza sıfırdan orjinal rom kurun birde ?
Atmadım rom , hard format attım , rom atsam dahamı ıyı ?

naughtyozi

naughtyozi

Üye
    Konu Sahibi
Bataryanin anakartta bağlanan yerinde sıkıntı olabilir dediler. Ama batarya oynatilinca kapanmiyor

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
çok basit bir sorun olabilir tuşun içerden basık kalması gibi :) bende olduydu arada cepteyken filan yapıyodu sonra öyle kalıyodu sinir bozucu bir olay

Üst Alt