Diş Macunu Sıkacağı Nasıl Yapılır?

Konu, 'Diğer Hobiler' kısmında themardinli tarafından paylaşıldı. Okunma: 6434 | Cevaplanma: 3

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Diş Macunu Sıkacağı Nasıl Yapılır?

< Resmi açmak için tıklayın >

Diş macunu sıkacağı çok kısa sürede kolayca ve masrafsız bir şekilde yapılıyor. Ayrıca artık diç macunu tüpünü ortadan sıkarak tatsız tartışmalara yol açmak tariha karışıyor!

Adım 1 : Malzemeler

İhtiyacınız olan şeyer;
    - 2 adet küçük ve ince paket lastiği
    - 2 adet kulak temizleme çubuğu

Adım 2: Diş Macunu Sıkacağının Yapımı

2 adet kulak temizleme çubuğunun uçlarını küçük paket lastikleri ile bağlayarak birleştirin.

Adım 3: Sıkacağı Diş Macunu Tüpüne Yerleştirme

Diş macunu tüpünü, kulak temizleme çubuklarının arasına gelecek şekilde yerleştirin ve sıkacağınızı ileri iterek fırçanıza dilediğiniz kadar macun alın. İşte bu kadar kolay!

--------------- Ekleme ---------------

Bos bir bilgimi bilmiyorum ilgimi cekti :D

Yazan: themardinli
    ebuş... ve ĄRMOЙİ bunu beğendi.
  2. Güzelmiş :) çoğu kişide takıntıdır bende bunlardan biriyim :D arkadasla kalınan evlerde veya ortak ev kullanımında evli çiftlerde bir tartısma konusudur yıllardan beri : )
    Pratik bir çözümmüş :D

3. güzelmiş yoksa millet saralle gibi sürüyolar sanki ekmek arası yapıolar:ehe

4. :D yanlız ben su tartısma meselesini anlamadım :D

Diş Macunu Sıkacağı Nasıl Yapılır? konusuna benzer içerikler

1. MAhalle Maçları Nasıl Yapılır ( 8 Eylül 2008 | Mizah - Eğlence - Fıkra )

Mahalle maçları nasıl oynanır(mutlaka bakın) 1) Maç başlamadan önce takımları belirlemek için ne yapılır? a) Kura çekilir b) Aldım-verdim yapılır c) OSS (Oyuncu Seçme Sınavı) yapılır d) Açık arttırma düzenlenir e) Yazı-tura atılır cvp:b 2)...
  2. Diş Kanal Tedavisi Nasıl Yapılır ( 11 Ekim 2012 | Sağlık Köşesi )

Kanal Tedavisi nedir Kanal Tedavisi nasıl yapılır Kanal tedavisine karar vermek için ağrı olması şart değildir. Bazen hasta hiç ağrı duymasa da dişi kanal tedavisine gidecek kadar çürüyebilir veya hiç çürük olmasa da pulpada görülen dolaşım...
  3. Diş Duşu Nedir? Diş Duşu Nasıl Yapılır? ( 11 Ekim 2012 | Sağlık Köşesi )

Diş Duşu Nedir? Diş Duşu Nasıl Yapılır? Diş Fırçasının ulaşamadığı noktalara yardımcı ekipmanlarla ulaşmak mümkündür. Bu araçlar kürdan, diş ipi ve ağız duşudur. Ağız duşları tazikli hava ve suyu diş aralarına fışkırtır. Oldukça yararlıdır....
  4. Diş teli uygulaması nasıl yapılır ( 18 Ocak 2013 | Sağlık Köşesi )

Çene yapısı büyük olan kimselerin dişlerinin aralarındaki boşluklar yüzünden bu tedavi uygulanabilir. Dişlerin yapısını ve estetiğin bozan bir diğer unsurda olağandan fazla dişin çıkamsıdır. Bu durum genetik yapıdan meydana gelmektedir. 1-...
  5. Doğal Diş Macunu Ve Gargara Nasıl Yapılır? ( 24 Eylül 2013 | Sağlık Köşesi )

NANELİ DİŞ MACUNU Malzemeler: 6 çay kaşığı karbonat 1/3 çay kaşığı tuz 4 çay kaşığı gliserin 15 damla nane esansı Yapılışı : Tüm malzemeleri bir kabın içinde karıştırıp çalkalayın. Diş macunu kıvamına geldiğinde ağzı kapalı bir kapta...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
01 Ağustos 2015 Cumartesi - 4:28:39