direk hafiza kartına veri aktarma

Konu, 'Samsung' kısmında dmrcn124 tarafından paylaşıldı. Okunma: 31374 | Cevaplanma: 18

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Ewet arkadaşlar öncelikle daha önce forumda verildiyse özür dilerim(ama ben göremedim:islik) telefonunuza müzik video vs atmak istiyorsunuz ama pc sütüdyoyla direk hafiza kartına atamıyorsunuz veri önce tel hafızasına atılıyo siz sonra telefondan onu hafıza kartına taşımaya uğraşıyorsunuz.flaş flaş flaş artık uğraşmayacaksınız verilerinizi direk hafıza kartına atacaksınız nasılmı:

menü->Ayarlar->Telefon Ayarları->Usb ayarı->ordanda depolama birimi deyip telefonu usb kablosuyla pc ye bağlamanız yeterli olucak

Umarim işinize yarar:)

--------------- Ekleme ---------------

yorumlarınızı beklıorum
  2. inan bilmiyorduk yani sen yeni üyesin galiba:coold:
  3. helal sana arkadasım beni kısa ama uzun bir dertten kurtardın....tşkler...
  4. eyw arkadasım cok saol..
  5. günaydın sevgili arkadaşlarrrr......
  6. adam o kadar uğraşmış ve güzel paylaşım yapmış ama yinede bir teşekürü çok görmemelisin bence !!!;)
  7. arkadaşıma iyi niyetli paylaşımı için teşekkür ederim :)
  8. emeqin icin tesekkurler bılıodum:)
  9. Teşekkürler
  10. teşekkürler...
  11. arkadaşım onu bende biliyorum sen mesajla gelenleri direkt hafıza kartına atmayı biliyomusun
  12. sen yenisin galiba:)
  13. saol kardeşim işime yaradı
  14. Doğrudur kardeş kusura bakmayın.Biraz geç oldu ama EMEĞİNE SAĞLIK....
  15. teşekkürler arkadaşım fakat bişey sorucam çektiğimiz fotoğrafları neden direk h.kartına atmıyor. tardımcı olursan sevinirim .şimdiden teşekkürler
  16. :( veri aktarımı yapılamıyo yıgın hafıza başka işlem tarafından kullnılıyo uyarısı alıyorum pc suit seçenegini kullanabiliyorum veri aktarımı yapamıyorum yani :( tel n95 8gb şimdiden tşk ler ilgilenen arkadaşlara
  17. ben bluettohtla direk atıom birde oyundas olur mu böle ?
  18. Teşekkür de benim trident e71'im var ve hafıza kartının içindeki my music photos vb. Gibi dosyalar silindi ne yapmalıyım
  19. Sağol :D
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Konu ile alakalı site aramaları:

1. telefondaki müzikleri hafıza kartına atma

,
  2. telefonu hafıza kartına yönlendirme

,
  3. telefondaki müzikleri hafıza kartına taşıma

,
  4. şarkı hafıza kartına nasıl atılır,