1. Sitemizde mp3 ve benzeri müzik formatlarında sunulan içerikler, cep telefonlarında melodi olarak ayarlayabilmek için kırpılmış, kısa süreli müziklerden ve melodilerden oluşmaktadır. Herhangi bir içeriğin telif hakkı içerdiğini düşünüyorsanız cep telefonunuza indirmeyin, indirdiyseniz en kısa zamanda içeriği silerek mesajı derhal rapor edin.
  2. Siteyi tamamen reklamsız görüntülemek için; hemen şimdi Giriş Yap veya Kayıt Ol

Dila Hanım Filminden Kadir İnanırın Zeybek Oynadığı müzik

• 27 Temmuz 2009
  • 13043 Okunma
  • 25 Yanıtlar
0/5, 0 Oy

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. o unutulmaz müziği sizin için cep melodisi çeklinde paylaşıyorum arkadaşlar

'teşekkür et' butonuna basmanız, bu türden paylaşımların artması anlamı taşır. emegimin karşılığını çok görmeyin

Yazan: EroL

Dila Hanım Filminden Kadir İnanırın Zeybek Oynadığı müzik İndir

edaed, courier, .Murat. ve 38 kişi daha bunu beğendi.

2. teşekkürler bu müziğe bitiyorum saol .

3. linki 4shared yaptım arkadaşlar,önce dinleyip daha sonra indirebilirsiniz, ;)

4. kardeşş cook cook saoll ya bunu bulmak içinn ne uğrastım bir bilsenn saoll;)

5. Süper bisi eline emeğine sağlık...

6. önemli değil arkadaşlar istediğiniz başka bu türden varsa zilsesi ypmak istediğiniz, söyleyin hallederiz ;)

7. Eline sağlık

8. Teşekkürlerini esirgemeyen arkadaşlara teşekkür ederim, müzik eklenti olarak siteye eklenmiştir :oke:

9. kelime bulamıyorum müthiş bir melodilik film müziğini yakalamışsın (h)

10. ben indiremedm yaa :S

11. teşekkürler

12. manyak bu müzik eline sağlık kim yapmış sa ama bişey sorcam niçin bu kadar kısa

13. kısa olmasının sebebi telif hakkı falan filandan dolayı başımızın ağrımaması.

14. emeğine sağlık:evet:

15. Önemli değil

16. nereden indirilıyor ya bende bulamadım arkadaşlar yardımcı olun lütfen

17. kardeş eline sağlık gerçekten çok hoşuma giden bir melodi idi tesadüfen buldum teşekkürler

18. Emeğine sağlık dostum :good:

19. eline sağlık

Yüklüyor...