Dikkat Edin Arkadaşlar !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fatih Enes

Fatih Enes

Üye
    Konu Sahibi
Dikkat Edin Arkadaşlar !
Forumda dolaşırken Wonder root hatası ve benzeri konular gördüm. Arkadaşlar root atmayı bilmiyorsanız denemeyin! Çünkü hata yaparsanız bir tuğla haline döner telefon. Bizzat kendim yaşadım. Ve en önemlisi garantisi sona eriyor. Beni dikkate aldığınız için teşekkür ederim.

avcitalip

avcitalip

Üye
:hmmm

Kerim.

Kerim.

Üye
Duzgun yapilrsa hic bi sorun olmaz

• Beğen
Tepkiler: Fatih Enes
Fatih Enes

Fatih Enes

Üye
    Konu Sahibi
Dediğim gibi kerim336 arkadaşım. Bilen birisinin yapması daha iyi olur.

Kerim.

Kerim.

Üye
Tabi oyle ama yapcak olanlarin kendinin yapmasini tavsiye ederim.ugrassinlar yani:)

Fatih Enes

Fatih Enes

Üye
    Konu Sahibi
Ama yardım etmek , kendi bildiğini paylaşmakta güzeldir kardeşim :)

Kerim.

Kerim.

Üye
Tabi oyle sende haklisin:)

• Beğen
Tepkiler: Fatih Enes
avcitalip

avcitalip

Üye
root yapınca elinize ne geçiyor ki ? ben yaptım + olarak elime pek birşey geçmediği için tekrar stock rom attım telefona :evet:

• Beğen
Tepkiler: seytan_avcisi
Kerim.

Kerim.

Üye
root yapınca elinize ne geçiyor ki ? ben yaptım + olarak elime pek birşey geçmediği için tekrar stock rom attım telefona :evet:

Ya aslinda hafiza problemin yoksa yapmaya bence de gerek yok.ama yaptiktan sonra isine yariyo baya

avcitalip

avcitalip

Üye
Ya aslinda hafiza problemin yoksa yapmaya bence de gerek yok.ama yaptiktan sonra isine yariyo baya

Ben Beats Audio ve Blackmart için Siyah Kernelle Rootlamıştım ama dikkat ettim ki o beats audio sadece isimden ibaret + blackmart'ında yerini apkmania tutuyor dedim boşver gerek yok döndüm orijinal yazılıma

Fatih Enes

Fatih Enes

Üye
    Konu Sahibi
Benim aklımda rom var. Rom yükleyince nasıl bir değişiklik oluyor.

-Emre

-Emre

Üye
ben kendim rootladim fakat cok basit bi islem hata yapilmasi bile zor yani .d neyse ben de cm9 yukledim yeni stock romla arasinda ucurum kadar hiz farki var =)

Fatih Enes

Fatih Enes

Üye
    Konu Sahibi
Yinede hata yapanlar olabilir . Bende onun için bu konuyu açtım. Teşekkürler bilginiz için.

Kerim.

Kerim.

Üye
Telefon hizlaniyo,oyun performansi biraz daha iyilesiyor bi de ozel ayarlar var kullanisli.ya boyle anlatilmiyo Fatih Enes.denemen lazim yani:)

Fatih Enes

Fatih Enes

Üye
    Konu Sahibi
Hmm anladım kardeşim :) İnşaallah yarın denemeyi düşünüyorum . Biraz korku var açıkçası, arkadaşın telefonu gibi olur diye...

Ali58_58

Ali58_58

Üye
Hmm anladım kardeşim :) İnşaallah yarın denemeyi düşünüyorum . Biraz korku var açıkçası, arkadaşın telefonu gibi olur diye...
öncelikle rom kesinlikle süper roma daha kernel gelecek kernele linaro eklenecek oyunlard daha sanmıyorum takılma kasılmaz olmaz zaten linaro %100 performans artışı sunuyor buda telefonun iki kat daha iyi çalışacağına işaret eder bide senin kullandığın stock romdan daha linarosuz 2.6 kerneliyle cm9 stock romdan güzel.Garantiden bi çıkdınmı giremezsindiye bişey yok örneğin sadıkarkadaş gibi telefonun ahizesi felan bozulsa odinle orjinal romu yükleyip garantiye yollayabilirsin :) hiç korkun olmasın yeterki araştır anlamaya bak

Kerim.

Kerim.

Üye

Korkacak bisey yok:) ilk rom yukleyecegimde bende cok korkmustum ama korkacak bisey yok:)

Fatih Enes

Fatih Enes

Üye
    Konu Sahibi
Ali58_58 kardeşim çok teşekkür ederim bilgilerinle beni ikna ettin :) kerim336 kardeşim ali kardeşimin yazısını okuduktan sonra korkulacak birşey olmadığını anladım :) yarın inşaallah yükleyeceğim . Ve bu arada bu forumu seçmemle iyi bir tercih olduğunu şimdi anladım :)

seytan_avcisi

seytan_avcisi

Üye
adımları robot gibi tamı tamına eksiksiz uygulayınca hiçbir sorun olmuyor bende çok korkardım kerime sorabilirsiniz :D

bu arada root tek başına hiç bi işinize yaramaz.

Kerim.

Kerim.

Üye
adımları robot gibi tamı tamına eksiksiz uygulayınca hiçbir sorun olmuyor bende çok korkardım kerime sorabilirsiniz :D

bu arada root tek başına hiç bi işinize yaramaz.
:ehe:D

- - - Eklendi - - -

Ali58_58 kardeşim çok teşekkür ederim bilgilerinle beni ikna ettin :) kerim336 kardeşim ali kardeşimin yazısını okuduktan sonra korkulacak birşey olmadığını anladım :) yarın inşaallah yükleyeceğim . Ve bu arada bu forumu seçmemle iyi bir tercih olduğunu şimdi anladım :)
:tebessüm:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt