Digiphone K800i Yardım

Konu, 'Digiphone' kısmında ene_s tarafından paylaşıldı. Okunma: 10405 | Cevaplanma: 16

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arjadaşlar yeni diğiphone k800i aldım menü arkaplanı beyazlı falan bir resim tamam güzel ama mesajlarda yazı tipi rengi de beyaz... Dolayısıyla kesaj okumakta ve yazmakta çok zorluk çekiliyor. Bilenler tema yada yag düzenleyici verebilir mi pls :(
  2. Telefon ayarlarında ekran ayarları kısmında yazı tipi rengi gibi bir ayar olmalı.
    Yada mesaj ayarlarına bakın aynı sekilde benzer ayar için ..
  3. bende de aynı sorun var yazı beyaz okuyamıyorum
  4. arkadaşlar mesaj yazı rengini yada tema resmini düzeltebilen var mı? mesajları okumak imkansız yardımcı olursanız sevinirim lütfen yazın
  5. arkadaşlar aynı sorun bendede var mesajlar çok zor okunuyor
    ya yazı rengini yada temayı değiştirmenin bir yolunu bulan varsa yardımcı olsun lütfen
  6. o sorun bendede var msjı okuyamyrm bluetooth ayarlaınıda yapamadım hıcbı telden bısey kabul etmıyr bılen varsa yardımcı olurmusunuz:mahcup:
  7. Arkadaşlar mesaj okuma sorunu bendede var yardım ederseniz sevinirim
  8. merhabalar bu cep telefonları bıze aittir,yanı digiphone markası bızımdır.denk geldıgım ıcın sorununuz hakkında yardımcı olmak ıstedım.ne yazıkkı bu sorun k800lerde yazılım degıstırılmeden herhangı bır sonuc vermıyor.eger garantınız devam edıyorsa servısımızle ırtıbata geçip yazılımın güncelleştirilme isteğinde bulunursanız sorununuz çözülmüş olacaktır...teşekkür ederim
  9. merhaba arkadaslar bende k8800 crome var
    bu tele oyun yükleniyormu???
  10. digiphone 800i telefonun yazılımı yükleyen firma varmı kahramanmaraştayım
  11. bırak dostum bırak ne versiyonu blmem nesi herifler daha yazdıgım maillere cevap vermekten aciz herşeyleri sorun adamların ne telefonları bi boka yarar nede firmaları salla...
  12. aynı sorun bende de servisle nasıl irtibata gececegim
  13. sorun orda zaten kardeşim bi servis olsa geçicende irtibata piyasada servis yok malı madem bu telefonu yaptınız adamlar maillere cevap versn illaki biyerlere gonderipte 3 ay telefonmu beklememiz lazım ne mal adamlarsınız lan!!!Telefonunuzu taa qötünden skiiim
  14. boşa uğraşmayın bede kullandım ama beş para etmiyoo kendi içinde ayarları yok ayarı kendiniz atabilirseniz ne mutlu size
  15. dıgıbone d1200 guvenlık kodu nasıl kırılıyor bana mu msn ulasabıllırsınınz bruce_lee_02@html.com
  16. KARDEŞİM Digiphone E7300 MARKALI TELEFONA TEMA LAZIM YAPARSAN ÇOK SEVİNİRİM...
  17. arkadaşlar internete giremiom ne yapmalıyım nolur yardımcı olun telefonu daha yani aldım |-) ...(MERT)
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Konu ile alakalı site aramaları:

1. Digiphone 800