Digiphone ck5 Görüşleriniz nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

manisalee45

Üye
    Konu Sahibi
Digiphone ck5 Görüşleriniz nedir?
SeLamın aLeyküm Arkadaşlar Bn N70 kullanıyorm telefonum çok yavaş 2 kere yere düştü 2 sindede ekran qitti 120 lıralık telefona 50 lıra masraf harcadm sımdı Digiphone ck5 almayı düşünüom Acaba Digiphone ck5 baktım özelliklerine de güzel görünüş hoş tasarm fln fln özellikleride iyi Lütfen bilginiz varsa iyi midir kötü mdür yardmlarınızı ıstıyorm acilen ?

twee

Üye
Kardeş bana sorarsan çin malı telefonlardan uzak dur git samsung al sony ericsson al nokia al ama çin malı telefonlardan ve çinlilerden uzak dur.

gokhanbilgin

Üye
ben şahsen ck3 kullanıyorum ck5 de + flash var başka bi farkı yok telefon o fiyata gerçekten iyi telefon ince şık bir tasarımı var rahat kullanlıyor mesaj yazarken çok hızlı yazabiliyosun kendi internet tarayıcısı 0.facebookda harika çalşıyor ama diğer sitelerde pek iyi değil telefonda java var opera mini 3 türkçeyi yükledim intenet sanki 3g hızında gibi davranıyor ck3 ün kamerası pek iyi değil onu söliyeyim bide markasız çin malları gibi televizyonu ve radyosu o kadar kuvvetli ve net çekmiyor başka hiç bir eksisi yok çift halı istediğin hattan internetre gir bide java var dedim ama ne yazıkki okey satranç gibi minik oyunlar oynayabilirin telefon büyük oyunları çalıştıramıo donup kalıyo :( ama o fiyata değer diye düşünüyorum benim aldığım zaman 200tl idi şimdi ne kadar bilmiyorum :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...