Dev Paylaşım ! Çin Malı Iphone için Oyunlar 6 Adet.

Sponsorlu Bağlantılar

XxXRoKaXxX

Üye
    Konu Sahibi
Dev Paylaşım ! Çin Malı Iphone için Oyunlar 6 Adet.
Evet arkadaşlar bir çok arkadaş forumda Çin malı , çakma v.b telefonlara oyun yüklenmez diye iddaa edip duruyordu.
Bende paylaşayım dedim Şahsen kendi telefonumda bu oyunları şuan çok rahat oynayabiliyorum. Oyunlar 'Jar' uzantılıdır ve java destekli dokunmatik telefonlarda çalışır.

- Blur
- Angry Birds Space
- Ninja Fruit
- Nitro Street Racing 2
- Asphalt 6 Adrenaline
- GT Racing Motor Academy

Tamamen kendi uploadım, Bi Teşekkürü Çok görmezsiniz umarım. bunları bulana kadar epey uğraştım kullanıpta bi teşekkürü çok görene hakkımı helal etmem :)

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: burak05050606, YILMAZ AKSU, nostra07 ve 6 diğerleri

esokmen

esokmen

Üye
herkesin işine yarayacaktır umarım :)

sadomazo12

Üye
Supersin ama kasmaz heralde 512 ram var ? 4s

nopeak

Üye
ya hotfileye upland edermisin lütfen

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Paylaşım için teşekkürler dosya eklenti içine alınmıştır.:oke:

nopeak

Üye
Öncelikle Teşekürler benim bir sorunum daha var google maps v2.3 yüklü çince olarak çalışıyor normak olarak türkçesini kurdum fakat haritada ilerletme ve zom özeliğini kullanamıyorum telefonum iphone 4s olarak geçiyor çin malı elinizde google maps benzer bir uygulama varsa paylaşırmısınz.

- - - Eklendi - - -

Beyler Asphalt 6 yükledim oyun açılıyo r fakat tam olarak ekran değl

XxXRoKaXxX

Üye
    Konu Sahibi
moderator arkadaşa tşk. ediyorum. şuanlık elimde google maps yada benzer bir uygulama yok, şuan daha çok oyunlara yoğunlaşıyorum ve arşivimde çin & kore malı iphone 4'lere göre bi kaç oyun ve bi kaç uygulama var ve paylaşacağım.

• Beğen
Tepkiler: Nextman

nopeak

Üye
Teşekürler.

Mert K.

Üye
Tesekkürler. Ninja Fruit Açılmıyor Neden ?

owomeyela

Üye
iyi günler öncelikle paylaşım için teşekkürler güzel paylaşm fakat oyunlarden sadece angry bird i açtı tel, modeli 6235 diğerlerinde kurulumda hata sorunu verdi. nedeni nedir acaba? arkadaş aspalt 6 yı nokia c6 da oynuyor çok hoşuma gidiyor onu nasıl açabiliriz diğerlerinid?

gencooo12

Üye
niye ben yukleyemiyorum

-murat-

Üye
öncelikle tşkr ederim sonra benim iphone 4s çin malı telim var ama ben yanlışlıkla root dosyasını sildim ve ekrandaki tom cat,talking car ,skirt vs.uygulamaların hiç birini açnıyor bu uygulamaları nasıl bulabilirim

az093

Üye
teşekkürler

moket23

Üye
abi benimki çin malı :) ,iphone 4 ben o dosyaları ara kabloyla tel. emi atacam bife tşk ederim ;)

tatargs

Üye
olmadii

tarzan1446

Üye
adamın dibisin

alpo0764

Üye
saolll inşallah çalışırrr ıphone5 var ipa dosyası açmıyorrr

yrtkdm

Üye
eyvallah

foxrun1

Üye
orjinal pinphone 4g'de kasma yapıyor nedenini bilen var mı?

murat_0688

Üye
tşk kardeş saol :)

Üst Alt