Destinator 7 - Navigasyon Yazılımı - Türkçe

Konu, 'Windows Mobile Uygulama' kısmında ersinjeofizik tarafından paylaşıldı. Okunma: 64043 | Cevaplanma: 54

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arkadaşlar öncelikle teşk. ben programı kurdum ama licans kodu istiyor nereden bulabilirim veya bilen varmı?

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar licance kodu istiyor bilen varm ı?

Yazan: m.caykara@hotma
  2. hp data mesenger icin türkçe navigasyon programı varmı?

3. 5800 xpres e olur mu bu program acaba olursa hangisi?

4. Arkadaşlar ben indirdim, kurdum, ama licence anahtarı istiyor. ?? onu nereden bulacaz. anlamadım.

5. arkadaslar aktivasyon kodu dıyor kurduktan sora nıcın? yada cod ne??????????

6. arkadaşlar samsung GT S8500 için bu program olurmu yoksa başka bedava program linki bilen varmı

7. arkadaşlar, dediklerinizin aynısını yaptım ama bi registration istiyor, bunu kimse yazmamış

8. programı kurdum program çalışıyor fakat türkçe seslendirme yok seçeneklerde sadece english var.Acaba programın türkçe seslendirmesi mi yok yoksa benimi yanılış kurdum ?

9. packard bell cihazıma kurdum ancak lisans soruyo :(

10. Arkadaşlar bu yazılımın yeni bir haritası çıkmadı malesef..

11. merhaba
    bu program samsung b7300 de çalışıyor fakat gps sinyali bulamıyor herangi bir ayar yapılması gerekiyorsa bildirirmisiniz

12. selamlar

program sorunsuz çalısıyor... fakat koordinat bilgisi ile adrese gitme olayını bulamadım... yoksa koordinat giremiyormuyuz :\\\

13. herşey iyi güzelde cd istiyor bu konuda bize yardımcı olabilecekmisiniz
    emeğinize sağlık gerçekten iyi bir anlatım yapmışsınız
    teşekkürler

14. tşkler arkadasım...

15. ellerine sağlık,programı kurdum ama kurulumunu yaparken lisana istiyor.yazmadanda programı açmıyor.yardımcı olursan sevinirim

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.