Öneri Desen kilidi bloke

Sponsorlu Bağlantılar

ahmetkaya22

ahmetkaya22

Üye
    Konu Sahibi
Desen kilidi bloke
Arkadaşlar vodafone 945 telefonu var.. desen kilidi bloke oldu.. bloke kaldırmak için eposta ve şifre istiyor ama tel internete bağlı değil. Dolayısıyla bloke açılmıyor. Format atmak istiyorum ama tel hafızasında çok önemli bilgilerim var.. Özellikle not defterinde. Bunun bir çözümü varmı yada tel hafızasına girip not defteri bilgilerini nasıl bulabilirim... yardimci olursaniz çok memnun olurum...

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Veri kaybını göze alıp telefonu kapatıp ses kısma + güç tuşuna basın. Factory Resret seçeneği ile format atacaksınız diye hatırlıyorum

ahmetkaya22

ahmetkaya22

Üye
    Konu Sahibi
Reset yapıldığı zaman tel hafızasındaki bütün bilgiler siliniyor. Benim için önemli olan tel rehberi ile not defteri... teli pc ye bağlayarak bu bilgilere nasıl ulaşabilirim. .. teli pc ye bağlamak kolayda bu bilgileri bi türlü bulamiyorum

kanat_58

kanat_58

Üye
İnternete bağlanmadan acilmaz yada format atmadan ikisinden birini yapman lazim belki 112 yi arar aramaz kapatip oradan hemen hizli bir şeklide bildirim panelini asagi çekip internete bağlanabilir sin bir ihtimal ama hizli olman lazim tabii bildirim paneli asagi cekiliyormu onuda bilmiyorum sadece ihtimal

ahmetkaya22

ahmetkaya22

Üye
    Konu Sahibi
Bildirim paneli aşağı inse bile nete bağlanmak için herhangi bir menü çıkmaz. Androidin eski bir sürümü. Benim asıl bilmek istediğim tel rehberi ve not defterini dosya yöneticisinin neresinde kayıtlı olduğunu bilmek istiyorum. Onları alabilsem tel umrumda bile değil. Veya vodafone 945 de kullanabilirsiniz bilecegim bi pc suite programı. .

ahmetkaya22

ahmetkaya22

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar en azından telefona kurulum yapmadan kullana bilecegim pc suite programı var mı bildiginiz.en azından şansımı öyle deneyeyim. Tel. Dosya sistemine girebilirsem belkide bulma şansım olur.lütfen yardimci olun...
Arkadaşlar en azından telefona kurulum yapmadan kullanabilecegim bir pc suite programı varmı bildiginiz. Belki tel dosya sistemine girebilirsem bilgilerimi bulma şansım olur.

Üst Alt