derleyici hatası. paketi ayrıştırmada sorun var

Sponsorlu Bağlantılar

nurigil

Üye
    Konu Sahibi
derleyici hatası. paketi ayrıştırmada sorun var
Arkadaslar samsung galaxy gio froyo kullanicisiyim. Skyfire ile forumdan indirdigim apk dosyalarini kurmaya calisinda basliktaki hatayi aliyorum.. Sorun ne olabilir?

MBrkA

MBrkA

Üye
.apk bozuk olabilir.Başka indir kur.

nurigil

Üye
    Konu Sahibi
defalarca indirdim hepsi ayni. Hatta pusula indirirken takildi, 7,8 defa indirdi

MBrkA

MBrkA

Üye
Ayarlar > Uygulamalar > Bilinmeyen Kaynaklar açık olsun.Bir de öyle dene.

nurigil

Üye
    Konu Sahibi
o açık zaten...

KRALL_

Üye
Buna benzer bi durumla bende karşılaşıyorum uygulamayı hafıza kartına yüklüyorum nomal çalışıyor teli kapatıp açtıktan sonra uygulama siliniyor tekrar kurmak istediğimde bu hatayı veriyor :S buna bi çözüm üretebilecek andoidci yok mu

Şehriyar

Şehriyar

Üye
Başka bir tarayıcıyla indirmeyi dene belki skyfire hatalı indiriyordur? Opera kullan mesela..

GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye
bide şöyle bişey var galaxy gio 2.3 te s-marketten indirilenlerin hepsinde aynı hata

mucoyaho

mucoyaho

Üye
arkadaslar bunun diğer bi nedeni 1.(.apk uygulaması arkaplanda çalışan veya yuklu baska bir uygulama ile çakışıyor olabilir. 2.)bunun verilebilecek baska bir cevap.apk dosyası bozuk olabilir.3.)sürümünüze uyumlu olmayabilir.4.)telefonunuz virüslü olabilir.(android format atın en garantililsidir.)5.)bilinmeyen kaynaklar kapalı olabilir.

sorularınız için

-YalnızEr-

Üye
Kardeş yaptıklarının hiç biri olmadıysa apk editör uygulamasını indir apk dosyasını aça tıkla ve ordan dosyayı seç sonra düzenleye bas minimum .. boyutu vb. Bir şey olcak o 21 dir sen onu 15 yap ancak olması biraz uzun sürcek bak bunu dene garanti işe yarar

• Kahkaha
Tepkiler: MAERKEK

Üst Alt