Delgado Kimdi , Nasıl Bir Adamdı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Delgado Kimdi , Nasıl Bir Adamdı

Stadın Yarısının Oyundan Çıkarken Kendisini Islıklamasına Rağmen Maç Sonrası Açıklama Yaparak; "Taraftar haklıdır. Sonuçta Onlarda Para Verip İzliyorlar Maçı, Galibiyet İstiyorlar.. Bugün O Galibiyeti Onlara Yaşatamadık. Kendi Adıma Özür Diliyorum..." Diyen Bir İnsan.

Kendisine Yapılan Bir Penaltı Durumunda Rakip Takımın Kalecesinin Kıvrandığını Görünce
Kendi Acısını Bırakıp Yerden Kalkarak Sağlık Görevlilerini Çağıran...Bir İnsan

Son Maçta Yuhlanarak Oyundan Çıkması Hele Taraftarların O '' yuh '' seslerini Duyduktan Sonra Yerine Giren Guti'ye Öyle Bir Mimik Atmıştır Ki Sanki '' Yapamadım, Elimden Gelen Buydu, Olmadı '' Dercesineydi. Ama Gittikten Sonra Taraftara Ne Kadar Bağlı Hayran Olduğunu Anlata Anlata Bitirememiştir...

Taraftar Tarafından Alkışlandığında, Karşılığı Başını Öne Eğip Alkışlayarak Verirdi. utanırdı bu adam, kızarırdı ,severdi bizi....

''Yıllarca Türkiye'de Kaldım Ama Pek Fazla Türkçe Öğrenemedim Bu Yüzden Özür Diliyorum ''Diyebilen Biriydi...

Herşeye Rağmen Giderken ''Ben Beşiktaşlıyım '' Diyebilen Bir İnsandı..

Özledik Seni be kaptan! ♥

• Beğen
Tepkiler: Mert

Jitou

Jitou

Üye
Guti gelince mecbur kestiler

bagerx

Üye
hüzünlendim bizde severdik delgadoyu

x-scarface

x-scarface

Üye
delgadonun yeri bi başkaydı.

juristokrat

juristokrat

Üye
harbi adamın hasiydi işi gücü rastgitsin

haltie

haltie

Üye
Hiç kimse beşiktaştan büyük değil beşiktaşi sever ama etkili olmadı çok o da parasini aldı gitti bunlardan önce baba hakkilar şeref beyler süleyman sebalar var

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Sakatlıktan çıktıktan sonra form tutturamadı bir türlü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...