Daha önceden çok sevdiğiniz hatta aşık olduğunuz birisi için gün gelip ''ben bunu mu sevmişim...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
rebirthrebirth

rebirthrebirth

Üye
    Konu Sahibi
Daha önceden çok sevdiğiniz hatta aşık olduğunuz birisi için gün gelip ''ben bunu mu sevmişim...
Merhaba arkadaşlar, başıma geldiği için başka yaşayanlar da var mı diye merak ettim; Daha önceden çok sevdiğiniz hatta aşık olduğunuz birisi için gün gelip ''ben bunu mu sevmişim, neyini beğenmişim'' dediğiniz oldu mu?

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Doğrusu hiç olmadı.

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
aynen halende diyorum hatta kaşar çıktı 5 gün görüştüm senden etkileniyorum çok yakışıklısın aşık oluyorum galiba sana dedi ondan sonra reddetti ve sonradan araştırdım kız bildiğin kaşar sınıflarında bi zengin ...ine elletiyormuş kendini ve şimdi diyorum ben bunamı aşık oldum ne kadar salakmısm şu anda bi kız var arada konuşuyoruz huy olarak tam aradığım kişi çok iyi anlaşıyoruz ama çıkmayı hiç düşünmedim acaba çıksammı diyede düşünüyorum neyse boşver tekte mutluyum ben

• Beğen
Tepkiler: spy ghost
L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
aşk ınsanı kör eder dıye bır laf var...
Dogrulugu yaşayıp bılenler tarafından isbatlanmış bısey bence...

Ben şimdıye kadar 1 kere dedım.
1 daha dermıyım.. :hmmm zannetmıyorum... Cunku arkadaş ve dost konusunda artık çok seçici biriyim. Samimi oldugum arkadaşım dostum 5 kişi.....

Ayrıca
adını aşk koymaktan öte
O' nda aşk yaşadıgım kişi cok az...
3.... 4. Sayılmaz :) ...... Unutmak zamana baglı derlerya zaman herseyın ilacıdırya hani... Bırakın zamanı... Unutmanın tek yolu onun yerini doldurabılecek baska bıseydır...... Gecen zamanın yılların unutturdugu tekşey insanların yüzleridir.... Bu nedenle cok sevdıgımız kişilerin fotograflarını taşırız..... Ara ara bakarız o fotograflara zamana yenik düşüp unutmamak için..........

• Beğen
Tepkiler: rebirthrebirth
lolaman

lolaman

Üye
Bana oldu bir kere dahada sevdigim yok :D

TheCower

TheCower

Üye
Vay be kaşar muhabeti yapıyorsunuz he. Allah yoluma denk getirmedi, inşallah da getirmez. Aman arkadaşlar. Bakın ben insanın tüm pisliklerini gözlerinden okurum. Ve mesela arkadaşların yaptıklarına hiç şaşırmam. Siz de bi insanı düşünün ve tüm özelliklerini çıkarın. Sonra iyisini kötüsünü ayırdedin. Benim için kolay. Ama bakalım yapamayan elbet vardır. Karnım da açıktı.

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
bi sevdiğimiz olsunda ilk

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
Sevdigim kişileri koşulsuz sevdiyimden bu zamana kadar hiç fikir degiştirmedim. Bu şekilde yapılan degişiklik kişilik bozuklugunu gösterir
sevdiyim insanlar bazen katlanmak zorunda oldugum kişilerde olabiliyor. Önce kendimiz ile barışık olmak lazım, bir kusur aranacak kendemizde
aramalıyız.

rebirthrebirth

rebirthrebirth

Üye
    Konu Sahibi
Vay be kaşar muhabeti yapıyorsunuz he. Allah yoluma denk getirmedi, inşallah da getirmez. Aman arkadaşlar. Bakın ben insanın tüm pisliklerini gözlerinden okurum. Ve mesela arkadaşların yaptıklarına hiç şaşırmam. Siz de bi insanı düşünün ve tüm özelliklerini çıkarın. Sonra iyisini kötüsünü ayırdedin. Benim için kolay. Ama bakalım yapamayan elbet vardır. Karnım da açıktı.

Dar zihninle bunu bi kaşar muhabbeti olarak algıladıysan o senin sorunun, cevap yazmazsın olur biter ve bizi de rahatsız etmemiş olursun

TheCower

TheCower

Üye
Dar zihninle bunu bi kaşar muhabbeti olarak algıladıysan o senin sorunun, cevap yazmazsın olur biter ve bizi de rahatsız etmemiş olursun

Peki özür dilerim. Lakin zihniyetim dar değil, olaya tek bir açıdan baktım çünkü benim çok seveceğim ya da sevdiğim kişiler bir elin parmağını geçmez. Başlıktan da çıkarımda bulunduğumu söyleyebilirim.

rebirthrebirth

rebirthrebirth

Üye
    Konu Sahibi
Peki özür dilerim. Lakin zihniyetim dar değil, olaya tek bir açıdan baktım çünkü benim çok seveceğim ya da sevdiğim kişiler bir elin parmağını geçmez. Başlıktan da çıkarımda bulunduğumu söyleyebilirim.

İlk zamanlar sana çok güzel gelmiştir sonra beğenmemişindir yada tanıdıktan sonra karakterini beğenmemişindir, o olmuştur bu olmuştur beğendiğin kız sana çekici gelmemiştir bizaman sonra olamaz mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt