Cydıa güncellemesi nasıl yapılır???? Helppppp

Konu, 'iPhone - iOS Genel & Destek' kısmında GOKOVA11 tarafından paylaşıldı. Okunma: 4286 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Cydıa güncellemesi nasıl yapılır???? Helppppp

Cydia üzerinde 1adet güncelleme gösteriyor. cydia ya giriyorum Changes bölümünde 1 güncelleme görünüyor ona girdiğimde Available upgrades'te Cydia installer var. upgrade et dediğimde yüklüyor fakat birçok hata mesajı vererek yüklemeyi tamamlamıyor. ne yapmalıyım?

Yazan: GOKOVA11

Cydıa güncellemesi nasıl yapılır???? Helppppp konusuna benzer içerikler

1. Asus anakartta bios güncellemesi nasıl yapılır???(yardım lütfen)

Anakart: Asus Model: p5vd2-vm bios güncellemesi yapmak istiyorum konuyu bilen arkadaşların yardımını bekliyorum. :hmmm:maxicep::hmmm
  2. Kalamar Izgara Nasıl Yapılır

Gerekli Malzemeler; 1- Üç tane tüp kalamar 2- Su 3- Tuz 4- Servis yapmak için soya sosu Marine yapmak için; 1- Bir şişe soda 2- Bir tatlı kaşığ tozşeker 3- Bir paket karbonat 4- Yarım limon suyu 5- Tuz Bulama Yapmak için; 1-Yarım çay bardağı...
  3. custom rom güncellemesi nasıl yapılır yardım edin!

Arkadaşlar bende optimus p880 x4hd var ama jelly bean veya custom rom güncellemesi nasıl yapılır bilmiyorum yardımcı olun
  4. Samsung galaxy s3 e 4.2.2 güncellemesi nasıl yapılır (YARDIM)

ben cihazı alalı 2 3 ay oldu bu nedenle güncellemelerin nasıl yapıldığını bilmiyorum güncellemeyi indirdim fakat nasıl yapacağımı bilmediğim için bekliyorum yardımlarınızı esirgemeyin
  5. build.prop düzenlemeleri nasıl yapılır?

şu build.prop düzenlemeleri nasıl yapılıyor detaylı anlatırmısınız? şimdiden çok tşk...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
01 Temmuz 2015 Çarşamba - 15:00:02