Cydıa güncellemesi nasıl yapılır???? Helppppp

Konu, 'iPhone - iOS Genel & Destek' kısmında GOKOVA11 tarafından paylaşıldı. Okunma: 4300 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Cydıa güncellemesi nasıl yapılır???? Helppppp

Cydia üzerinde 1adet güncelleme gösteriyor. cydia ya giriyorum Changes bölümünde 1 güncelleme görünüyor ona girdiğimde Available upgrades'te Cydia installer var. upgrade et dediğimde yüklüyor fakat birçok hata mesajı vererek yüklemeyi tamamlamıyor. ne yapmalıyım?

Yazan: GOKOVA11

Cydıa güncellemesi nasıl yapılır???? Helppppp konusuna benzer içerikler

1. Asus anakartta bios güncellemesi nasıl yapılır???(yardım lütfen) ( 2 Ağustos 2010 | PC Donanım Teknik Yardım )

Anakart: Asus Model: p5vd2-vm bios güncellemesi yapmak istiyorum konuyu bilen arkadaşların yardımını bekliyorum. :hmmm:maxicep::hmmm
  2. Kalamar Izgara Nasıl Yapılır ( 9 Nisan 2013 | Başlangıçlar (Meze Ordövr) )

Gerekli Malzemeler; 1- Üç tane tüp kalamar 2- Su 3- Tuz 4- Servis yapmak için soya sosu Marine yapmak için; 1- Bir şişe soda 2- Bir tatlı kaşığ tozşeker 3- Bir paket karbonat 4- Yarım limon suyu 5- Tuz Bulama Yapmak için; 1-Yarım çay bardağı...
  3. custom rom güncellemesi nasıl yapılır yardım edin! ( 11 Temmuz 2013 | LG Android Yazılım )

Arkadaşlar bende optimus p880 x4hd var ama jelly bean veya custom rom güncellemesi nasıl yapılır bilmiyorum yardımcı olun
  4. Samsung galaxy s3 e 4.2.2 güncellemesi nasıl yapılır (YARDIM) ( 17 Temmuz 2013 | Samsung Android Yazılım )

ben cihazı alalı 2 3 ay oldu bu nedenle güncellemelerin nasıl yapıldığını bilmiyorum güncellemeyi indirdim fakat nasıl yapacağımı bilmediğim için bekliyorum yardımlarınızı esirgemeyin
  5. build.prop düzenlemeleri nasıl yapılır? ( 12 Ağustos 2013 | Android Genel )

şu build.prop düzenlemeleri nasıl yapılıyor detaylı anlatırmısınız? şimdiden çok tşk...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
03 Ağustos 2015 Pazartesi - 22:08:52