CustoPack Tools 1.0.0.40 | Türkçe | İndir

Konu, 'PC-Yazılım Genel' kısmında Nedved tarafından paylaşıldı. Okunma: 3601 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. < Resmi açmak için tıklayın >

CustoPack Tools Windows XP, Vista ve 7 işletim sistemleri için geliştirilmiş bir tema (arayüz) programıdır.

CustoPack Tools ile ister kendi ayarlamalarınızı yapabilir isterseniz de üretici sitesinden indirebileceğiniz hazır temaları sisteminize uygulayabilirsiniz.

Program Xp işletim sisteminde 32 Bit olarak Vista ve 7 işletim sistemlerinde ise hem 32 Bit hem de 64 Bit olarak çalışabilmektedir.

CustoPack Tools ile;
    Masaüstü görünümü değiştirme
    Yazıtipleri ekleme ve değiştirme
    Varsayılan simgeleri düzenleme
    İmleçleri değiştirme
    İşletim sistemi sesleri ekleme ve düzenleme
    Giriş ekranını değiştirme
    Klasör görünümlerini değiştirme işlemlerini yapabilirsiniz.

Üretici sitesinden indireceğiniz tema paketlerini indirdikten sonra varsayılan olarak veya sadece değiştirilmesini istediğiniz bölümleri seçerek yükleme yapabilirsiniz. Tema paketlerini indireceğiniz sayfaya ulaşmak için buraya tıklayınız.

CustoPack Tools ayrıca manuel olarakoluşturduğunuz temaları kaydederek yedeklemenizi ve/veya farklı bilgisayarlarda kullanabilmenizi sağlar. Ayrıca bu adresten oluşturduğunuz tema paketlerini üretici sitesine göndererek yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Gönderme işlemi için üye olmanız gerekmektedir.

Programla tema değişimi sonrasında değişikliklerin etkin olabilmesi için bilgisayarınızı yeniden başlatmalısınız. Ayrıca tema değişimi yapmadan önce sistem geri yükleme noktasaı oluşturmanızda fayda vardır.

Not : Program dili İngilizce'dir.Türkçe'si tarafımca hazırlanmıştır.

sLeepLe bunu beğendi.
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.