CSR Racing HD v1.0.0 Sınırsız Para Hilesi İle Birlikte

Sponsorlu Bağlantılar

prolord

prolord

Üye
oyun gerçekten zevkli :tşk: ama hileyle bi zevki kalmıyo hemen sıkılıyo insan :D

prolord

prolord

Üye
oyun güzel emeğine sağlık :oke:
ama hileyi keşke kurmasaydım diyorum tüm zevki kaçtı :(

Kayahan14

Kayahan14

Üye
    Konu Sahibi
Geri al yada internetle gir :)

secmurat

Üye
gunaydın dediğiniz gibi yaptım ama olmuyor.samsung s3 yardımcı olursanız sevinirim

akaremi

Üye
Kardes bişi sorcam

Kayahan14

Kayahan14

Üye
    Konu Sahibi
Tabi

kadir355

Üye
Ya Her Şey İyi Güzelde Tam Detaylı Anlatsanız Çok İyi Olur Yada Video Çeksendiniz.
Apk Sdcart Data vb.. Diyorsunuz.
onu onu içine atıyoz bunu buna atıyoz tam anlamadıgım için karıştı ortalık.
tam anlatımlı yardımcı olabılıcek Varmı ?

zabit13

Üye
yapamadım

speeder

speeder

Üye
teşekkürler, süper oldu :D zamanı boşuna harcamayacağım artık :P

admag

Ya Her Şey İyi Güzelde Tam Detaylı Anlatsanız Çok İyi Olur Yada Video Çeksendiniz.
Apk Sdcart Data vb.. Diyorsunuz.
onu onu içine atıyoz bunu buna atıyoz tam anlamadıgım için karıştı ortalık.
tam anlatımlı yardımcı olabılıcek Varmı ?
çok basit önce bunu indir:
sonra bunu:
apk dosyasını (ilk linkteki dosyayı ) telefonun yada tabletin hafızasına direk at ikinci likteki dosyayı telefonun hafızasındaki android/obb klasörü içine at obb klasörü yoksa oluştur sonra telefonundan dosya yöneticisiyle (explorer) apkyi yükle başlat

knockout12

Üye
Kardeş Videolu Anlatım Yapabilirmisin

jackslayer37

Üye
bi Sorun Acaba Bu programı kim yaptı ?

madblue_35

Üye
Arkadaşlar ilkin bende yapamadım sadece save dosyasını gerekli klasöre attım olmadı kendi önceden oynadıklarımda gitti diye baya bi üzüldüm sonra programı kaldırdım komple verileri falan silerek ve konudaki apk ve data (obb) yi indirdim ilkin obb yi android obb kolasörüne attım apk yide rastgele biryere daha sonra hile dosyasını android data klasörüne kopyaladım telefonla pc bağlantısı kestim telde dosyalarıma girdim önce apk yi kurdum sonra oyuna girdim para ve altını görünce oh çektim :) Demem o kisadece save dosyası kurtarmıyor apk ve obb de lazım :)

hocam eline emeğine sağlık, senin dediğinin aynısını yaptım ama bende ilk iki görüntü gelio sonra tırt :D ekran kapkara. Bi yardımcı olabilirsen sevindirik olurum. Kafayı yicem valla :duvar2: ;)

iponik

Üye
arkadaşlar ben yapamadım videolu anlatım yaparmısınız çok acil lütfen veyatta anlatın
Arkadaşlar ilkin bende yapamadım sadece save dosyasını gerekli klasöre attım olmadı kendi önceden oynadıklarımda gitti diye baya bi üzüldüm sonra programı kaldırdım komple verileri falan silerek ve konudaki apk ve data (obb) yi indirdim ilkin obb yi android obb kolasörüne attım apk yide rastgele biryere daha sonra hile dosyasını android data klasörüne kopyaladım telefonla pc bağlantısı kestim telde dosyalarıma girdim önce apk yi kurdum sonra oyuna girdim para ve altını görünce oh çektim :) Demem o kisadece save dosyası kurtarmıyor apk ve obb de lazım :)
kardeş anlatım için sağolda dediğini yaptım hileyi dataya attım olmadı csr racingin kalösörünemi atcaz?

ersinbakar

ersinbakar

Üye
Emeğine sağlık teşekkürler

BadLucian

BadLucian

Üye
arkadaşlar ben yapamadım videolu anlatım yaparmısınız çok acil lütfen veyatta anlatın
kardeş anlatım için sağolda dediğini yaptım hileyi dataya attım olmadı csr racingin kalösörünemi atcaz?

Hocam com.naturalmotion.csrracing bu klasörden hem android obb de hemde datada olucak datada yoksa sen oluştur hile dosyasını android/data/com.naturalmotion.csrracing in içine at oyunun dosyalarını da android/obb/com.naturalmotion.csrracing in içine at sonra apk yi kur bu kadar ve internetin açıkken bu oyuna girme...
hocam eline emeğine sağlık, senin dediğinin aynısını yaptım ama bende ilk iki görüntü gelio sonra tırt :D ekran kapkara. Bi yardımcı olabilirsen sevindirik olurum. Kafayı yicem valla :duvar2: ;)

Hocam sende oyunun hilesiz hali çalışıyormu çalışıyorsa hangi sürümü çalışıyor bu sürüm belki telefonunla uyumlu olmadığı için kapanıyordur oyun veya hataya geçiyordur...

dj_asker1907

Üye
CSR RACİNG HİLESİ 2013

TABLET YADA TELEFONUN AYARINA GİRİP SAATİ İLERİ ALMANIZ YETERLİ YAKIT FULL OLURBU KADAR UĞRAŞMAYA GEREK YOK.........

7/24 SAAT GÜNCEL HİLESİ BUDUR..
TABLET TELEFONUN SAATİNİ İLERİYE ALDIGIN ZAMAN YAKITIN FULL OLUR .. YAKITLA OYNAMAN DAHA MANTIKLI.... FULL HİLE YAPARSAN OYUNDAN SIKILIRSIN

hikmet366

hikmet366

Üye
iyide de hile işe yaramıyor

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
[quoPalyanco47, post: 6545337, member: 2302873"]Kardes hipesi calismiyor acil cevap ver
Kard3s hilesi calismiyor nasil yapiliyor ? Yardimci olurmusun[/quote]
Ben freedom kullanıyorum.
Ama data icinde oyunun adı ile dosya olur txt dosyasını icine atın çalışması gerekli

Üst Alt