Haber CryTek Oyun Hazırlıklarına Devam Ediyor

Sponsorlu Bağlantılar

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
CryTek Oyun Hazırlıklarına Devam Ediyor
Başarılı oyun firması CryTek, yeni oyunlar için farklı stratejiler üzerinde çalışıyor.

Oyun dünyasında adını Crysis ve daha bir çok oyun ile söz ettiren firma yeni gelişmeleri merakla takip ediliyor.

CryTek firması aslında kullanıcıların isteklerinin Crysis 4 yönünde olduğunu biliyor, ancak bu konuda kesin söylemlerden kaçınıyor. Belli ki firmanın planlanlarında farklılık söz konusu. Ancak yine de firmanın nasıl bir yol izleyeceği, hangi oyunlar üzerine yoğunlaşacağı belirsizliğini koruyor.

Aslında kısa bir süre önce resmi olarak yaptığı açıklama da bulunmuştu. Gelişen piyasa koşullarına ayak uydurabilmek için Free to Play tarzı oyun cephesine yönelebileceğinin işaret etmişti. Bu alanda daha fazla söz sahibi olarak rekabette üst sıralarda olmayı hedefleyen firma bu konuda çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Gelen bilgilere göre firma Hunt: Horrors of the Gilded Age isimli Free to Play tarzında bir oyunda sonlara geldiği yönünde.

• Beğen
Tepkiler: Kayahan14, B.A.R.O.N, lazo009 ve 1 kişi daha

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
En iyi oyunlarından biri de RYSE SON OF ROME oyunudur. Kesinlikle herkese öneriyorum. ;)

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
En iyi oyunlarından biri de RYSE SON OF ROME oyunudur. Kesinlikle herkese öneriyorum. ;)
Horrors of the Gilded Age konusunda firma çok iddialı. Haberde belirttiğim gibi oyun sektörü Online Free to Play moduna çoktan geçmiş durumda, Şu an zaten çıkış arayan bir çok firma gibi CryTek firması da bu yola başvurmak zorunda kaldığı görünüyor.

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Horrors of the Gilded Age konusunda firma çok iddialı. Haberde belirttiğim gibi oyun sektörü Online Free to Play moduna çoktan geçmiş durumda, Şu an zaten çıkış arayan bir çok firma gibi CryTek firması da bu yola başvurmak zorunda kaldığı görünüyor.
Gerçekten microsoft ve ubisoft tan sonra en çok beğendim firmadır. Yöneticileri de Türk'tü yanlış hatırlamıyorsam. Oyunlarını dört gözle beklediğim bir firma. Gerçi daha Assasins Creed Unity'ye ve 2-3 oyuna başlayamadım ama herhalde ocak ayından önce çıkmaz

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Çok lüzumsuz grafikler var bu oyunlarda. Özellikle Crysis'te. Map çok büyük ve ağır. Bu yüzden bilgisayarları çok zorluyorlar.

Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
Warface vardı bi de

furkankaya559758

Üye
Uzaylılar artık olmasa çok güzel oyun olacak ama canavarlar beni çok sıkıyor.

lazo009

lazo009

Üye
en iyisini yapacaklarından şüphem yok :) :thumbup:

Buraxlive

Buraxlive

Üye
WARFACE oyununu herkese öneririm online fps oyunu, bağımlılık yapıyor ona göre :ehe

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
valla ben crysis 4 bekliyorum :)

• Beğen
Tepkiler: reflex
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Hani batıyordu bişiyler oluyordu hepsi yalanmış. Batmasında :D

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61