Creative 7+1 ses kartı HELP!!!

Konu, 'PC Ses Kartları' kısmında DrYxHeaD tarafından paylaşıldı. Okunma: 8976 | Cevaplanma: 4

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Creative 7+1 ses kartı HELP!!!

arkadaşlar ses kartı aldım 4+1 ses sistemi için ama bi sorun ile karşılaştım yardım ederseniz sevinirim 4+1 ses sisteminde 2 kolon çalışmıyor bunu nasıl düzelte bilcem arkdaşlar yardım ederseniz sevinirim...

--------------- Ekleme ---------------

yardım edecek birisi yok mu ya ???

Yazan: DrYxHeaD
  2. Geldim dostum şimdi ses kartının speaker ayarlarından 4+1 modeli seç ve daha sonra cmss ayarlarından stereo surroundu seç.Kabloların bağlantılarının doğru olduğundan emin ol front rear sub olarakmı.Diagnostic testte bütün uydulardan ses geliyorsa sorun yok şu anda 2 kanal almaktasın dediğim ayarları bir yapmayı dene...

3. allah razı olsun abi dediklerini yaptım hepsini bire bir 4 kolondan da ses geliyor çook Teşşekür Ederim.... yeni aldım nasıl ayarlancagını bilmiyordum bende direk buraya sizlere danısam dedim... çook teşşekür ederim

4. bende de böyle bi sorun vardı ama kobloları değiştirdim düzeldi...

5. Eywallah saolsın işin olduysa ne mutlu bi faydamız olduysa herzaman yardım ederiz elimizden geldiği sürece iyi dinlemeler:oke:

Creative 7+1 ses kartı HELP!!! konusuna benzer içerikler

1. Creative X-fi Ses Kartı P4 Den Güçlü ( 5 Nisan 2006 | PC-Donanım Genel )

Creative ses ailesinin en son ve yeni nesil X-fi serinin X-fi Xtreme Music stoklarda Bundan 7 yıl önce piyasaya giren EMU10K1 yongasından sonra son üç yıldır Creative tarafından geliştirilen X-fi yongası ?X-treme Fidelity kısaltmasının yerine...
  2. satılık creative 4+1 ses kartı ( 8 Kasım 2007 | Diğer İlanlar )

sorunsuz satılık creative 4+1 ses kartı fiyat uygundur!!
  3. Creative Sound Blaster 5.1 Ses Kartı B1 Mikrofonu Çalıştırır mı ? ( 5 Temmuz 2010 | PC Ses Sistemleri )

ArkadaşLar Bir HomeStudio Fikrim Var Ve Sorunum Şu ; Ben Creative Sound Blaster 5.1 Ses Kartı KuLLanıyorum Ve BehrinGer B1 Mikrofon aLma DüşünCem Var. aMa Bu Ses Kartı Bu Mikrofonu Çalıştırır Mı Bilmiyorum. Yada ÇalıştırırSada İyi Verim...
  4. Creative Inspire T6200 5+1 Speaker + Creative X-fi Surround 5.1 Ses Kartı Hediye ( 28 Nisan 2011 | Sıcak Fırsatlar )

http://www.hepsiburada.com/Liste/creative-inspire-t6200-51-speaker-creative-x-fi-surround-51-ses-karti/productDetails.aspx?categoryid=256&productid=bd85456 Kaçırmayın derim. Ses kalitesi tartışılmaz...
  5. Satılık Creative Sound Blaster Audigy 2 ZS Ses Kartı... ( 22 Haziran 2011 | Diğer İlanlar )

Çok az kullandığım Ses kartımı Laptop Aldığım için satıyorum.... Kutusuyla ve Driver CD'leri ile birlikte gönderilicektir... Satılık Creative SB Audigy 2 ZS Özellikler • Bit derinliği 24bit/192kHz ses kalitesi • SNR 108dB SNR...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
31 Ağustos 2015 Pazartesi - 5:27:17