Crax'la! Kontör Kazan! (Tüm operatörler)

Sponsorlu Bağlantılar

bungee

Üye
    Konu Sahibi
Crax'la! Kontör Kazan! (Tüm operatörler)

Craxla.com'a üye olup, toolbar'ı indirenler 10 kontör kazanıyor. (Toolbar yukarıda ama nasıl? butonundan iniyor)

Toolbar kurulduktan sonra üyeliğinize toolbardan giriş yaparsanız, telefon numaranızı istiyorlar. Avea ve vodafone hatlara hemen, turkcell hatlara ertesi gün yükleme yapılıyormuş.

Yüklenen avea kontörler süre uzatmaktadır.

• Beğen
Tepkiler: burbur, arslansem, celilcemre ve 4 diğerleri

kanka5000

kanka5000

Üye
Tesekurler

Mr-Trojan

Mr-Trojan

Üye
Denedim yarın gelir dedi bakalım paylaşım için saol :)

sweety_boy_43

Üye
kayıt oldum craxla dıye bı sey var onu ındırdım kurdum sonra bı sıte acılıyor crax cubugundan gırı yap dıyor nasıl gırıs yapcaz bılemedım

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
kayıt oldum craxla dıye bı sey var onu ındırdım kurdum sonra bı sıte acılıyor crax cubugundan gırı yap dıyor nasıl gırıs yapcaz bılemedım

crax çubuğunu indir bilgisayarına giriş yap numara girme ekranı gelir.

Larock

Larock

Üye
denedim oldu. teşekürler....

arşiment

arşiment

Üye
teşekkürler

yeniçeri_53

yeniçeri_53

Üye
Tsk Ler

crazy_gokhan

crazy_gokhan

Üye
EDİT: Yaptım arkadaşlar bakalım yarın gelcekmi...

arslansem

arslansem

Üye
Yarın kontürü gelen buraya yazabilir mi?:)

paradox1026

paradox1026

Üye
avea kontorum 4.dakikada geldi teşekkürler

morfrap

morfrap

Üye
thanx hoca

yasinnn03

yasinnn03

Üye
ya arkadaslar siteye uye oldum crax diye bisey indirdim yukluyorum kazandigin kontorleri alabilmen icin craxlaman gerekiyor hadi craxla diyo napcaz anlamadim yarim saattir ugrasiyom yardim edin lutfen

forza_kenan

forza_kenan

Üye
arkadaşlar vodefon hattım ddim oldu wallaha 10 kontur geldi yuppi yaf :D bence bitmeden hemen kpın konturleri

sweety_boy_43

Üye
ya arkadaslar siteye uye oldum crax diye bisey indirdim yukluyorum kazandigin kontorleri alabilmen icin craxlaman gerekiyor hadi craxla diyo napcaz anlamadim yarim saattir ugrasiyom yardim edin lutfen

kardeş önce craxla çubuğunu indirp kuruyosun,snra fınish e tıkliyosun web sayfası açıliyor.sol üst tarafta giriş yapayım diye buton var tıklıysun bilglerni yazıyosun.sayfa açılınca sayfanın ortasında kntr kazanmayla ilgli yazı var onu tıklıyosun operatör seçp tel no ve fatralımı kntrlümü olduğunu belirtiyosun okeyliyosun.kntrler yarn yükleneck diye mesaj yazıyorsa kazanmışsndr ve yüklenr.iyi forumlar.bi tşk eksk etmeyelm

crazy_gokhan

crazy_gokhan

Üye
bugün kontör gelmesi lazım gelirse çok iyi olur...

EDİT: Kontörlerim yarım saat önce geldi TEŞEKÜRLER bilgi için...

tksharmely

tksharmely

Emekli Yönetici
Vodafone ve Avea hattıma 10 kontör yüklendi. Avea süre uzadı. Turkcell'de yarın gelecek :)

MusiqStyle

MusiqStyle

Üye
teşekkürler bde ben bakayım...:)

orgeneral2203

orgeneral2203

Üye
teşekkürler kontörüm geldi :D

Üst Alt