[ÇÖZÜLDÜ] Bu sesler android cihazlara nerden geliyor ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

H0lligan

Üye
    Konu Sahibi
[ÇÖZÜLDÜ] Bu sesler android cihazlara nerden geliyor ?
Bi kac ay once oldu bu abime sordum onda da vardi bi arkadasinda da olmus bu ve ayni seyleri yuklemedigimize eminiz ve gecen gun bakdim tabletde de var ama bi anlam veremedim :hmmm
Seslerin adi sunlar
-sorry_dave
-ah _ah_ah
-hes_dead_jim
Bunlar birden bire geldi arkadaslar ilk karsilasdigimda hayatimda 2. Duyusumdu bu sesi ki oda bi tanesi dierlerini ilk duyusumdu nerden geldiler neden geldiler hic bir fikrim yok bilen yada yasayan oldumu baska :hmmm ayni hafiza kartini felan da takmadim tablete :hmmm yanliz garip bir detay daha veriyim tablette sorry dave e basdigimda ses cik iyor dierlerinde boyle degildi ayrica bunlar soundfx adli bir klasorde bu klasorde ana dizinde :hmmm

• Beğen
Tepkiler: kaankulahli

Rygebin

Rygebin

Üye
:hmmm :hmmm :bilmem::bilmem: çok ilginç gerçekten. Hiç karşılaşmamıştım. Güncelleme falan geldiyse falan ya da bir uygulamanın ses dosyasıysa bilemiyorum.

• Beğen
Tepkiler: H0lligan
xpaede

xpaede

Üye
Merhaba, bahsettiğiniz dosyalar chrome kaynaklı. Örneğin ; he's dead, Jim chrome hata sayfası mesajıdır.
Cihazınıza Chrome yüklemiş olmalısınız, bu da dosyaları görmenize sebep oluyor.

• Beğen
Tepkiler: H0lligan ve kaankulahli

H0lligan

Üye
    Konu Sahibi
cihazda chrome yokken geldiler ama
Merhaba, bahsettiğiniz dosyalar chrome kaynaklı. Örneğin ; he's dead, Jim chrome hata sayfası mesajıdır.
Cihazınıza Chrome yüklemiş olmalısınız, bu da dosyaları görmenize sebep oluyor.

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Bizde bir s3 var onda da desen açma sesi değişti . Ve farklı ses geliyordu . Sanki chat odalari sesi

• Beğen
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Google ile alakalı olduğunu düşünüyorum.

• Beğen
TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Bi kac ay once oldu bu abime sordum onda da vardi bi arkadasinda da olmus bu ve ayni seyleri yuklemedigimize eminiz ve gecen gun bakdim tabletde de var ama bi anlam veremedim :hmmm
Seslerin adi sunlar
-sorry_dave
-ah _ah_ah
-hes_dead_jim
Bunlar birden bire geldi arkadaslar ilk karsilasdigimda hayatimda 2. Duyusumdu bu sesi ki oda bi tanesi dierlerini ilk duyusumdu nerden geldiler neden geldiler hic bir fikrim yok bilen yada yasayan oldumu baska :hmmm ayni hafiza kartini felan da takmadim tablete :hmmm yanliz garip bir detay daha veriyim tablette sorry dave e basdigimda ses cik iyor dierlerinde boyle degildi ayrica bunlar soundfx adli bir klasorde bu klasorde ana dizinde :hmmm

sesleri silip yüklediğin uygulamaları tek tek dene biraz kullanıp seslerin olduğu klasöre bak anca o şekilde yakalarsın

• Beğen
kralberk13

kralberk13

Üye
müzik çalardan geliyorsa çözümünü söyliyim
benim dediğim kesin çözüm yanlız müzik çalardanmı geliyo

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Nasil yani chrome u kasdediyorsun abi :hmmm
Chrome hiç yüklemedğini söylemiştin, Googleden arayıncı sürekli olarak Google forumları çıkmakta büyük ihtimalle bir Google uygulamasından gelmekte.

H0lligan

Üye
    Konu Sahibi
müzik çalardan geliyorsa çözümünü söyliyim
benim dediğim kesin çözüm yanlız müzik çalardanmı geliyo
Malesefki hayir muzik calarla alakalari yok.
sesleri silip yüklediğin uygulamaları tek tek dene biraz kullanıp seslerin olduğu klasöre bak anca o şekilde yakalarsın
En son care de onu yaparim artik :tşk:
Chrome hiç yüklemedğini söylemiştin, Googleden arayıncı sürekli olarak Google forumları çıkmakta büyük ihtimalle bir Google uygulamasından gelmekte.
Suan 1tek google uygulamasi var oda play store ondanda kaynaklanmasi pek muhtemel degil sanirim :hmmm

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Bilemiyorum :) belki fikri olan biri çıkar bekleyelim.

• Beğen
TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Malesefki hayir muzik calarla alakalari yok.

En son care de onu yaparim artik :tşk:

Suan 1tek google uygulamasi var oda play store ondanda kaynaklanmasi pek muhtemel degil sanirim :hmmm

aga bence sıfırdan ROM flashla eğer sadece GP varsa ve hala geliyosa %90 virüs bulaşmıştır ve reklam virüsüdür bu ekranın dışında oluşur sen görmezsin ama şarjın ve internetin anasını ağlatır bknz :

007wolverine

007wolverine

Üye
Dostum bende oyle bir dosya yok android sürüm bilgisini de ekler misini?

H0lligan

Üye
    Konu Sahibi
aga bence sıfırdan ROM flashla eğer sadece GP varsa ve hala geliyosa %90 virüs bulaşmıştır ve reklam virüsüdür bu ekranın dışında oluşur sen görmezsin ama şarjın ve internetin anasını ağlatır bknz :
Mantikli fakat soyle bir detay var seslerle reklam alakasi yok ve bunlar dedigim gibi farkli farkli cihazlarda ayni uygulamalar bulunmamasina ragmen oldu birde internet de sikinti yok olsaydi fark ederdik suan abim gta 4 indiriyor :ehe ayrica sarjda ayni gidiyor :hmmm hem bu tablete rom yok sanirim pek bakmadim ama kucuk capli bi aramada karsima pek biseler cikmadi :hmmm
4.4.4 - 4.3 - 4.2.2 - 4.1.1 dogru hatirliyorsam bu surumlerde oldu
Dostum bende oyle bir dosya yok android sürüm bilgisini de ekler misini?

snapdroid

snapdroid

Üye
Abi dosyalar arasinda chartboost gibu bi dosya varmi? Bu doaya genelde reklamla alakalidir ve bunun disinda (orn terraria ***** indirmistim) hic biyerde bu dosyadaki resimleri gormemistim. Bide bu sesler hoparlorden direk mi cikiyor galeride felan mi kayitli sureklimi oluyor

007wolverine

007wolverine

Üye
Nedeninin bilmiyorum ama dosyanin bulunduğu konuma .nomedia diye dur dosya oluştur müzikte gözükmez.

AIS

AIS

Üye
Seslerin adi sunlar
-sorry_dave
-ah _ah_ah
-hes_dead_jim
Xposed var mı cihazda?

H0lligan

Üye
    Konu Sahibi
Abi dosyalar arasinda chartboost gibu bi dosya varmi? Bu doaya genelde reklamla alakalidir ve bunun disinda (orn terraria cra ck indirmistim) hic biyerde bu dosyadaki resimleri gormemistim. Bide bu sesler hoparlorden direk mi cikiyor galeride felan mi kayitli sureklimi oluyor
dosyalar ana dizinde soundfx adlı klasörde ve yanında bu 3 sesden başka bişe yok sesleri kendim çalmadığım sürecede çalmıyor
Nedeninin bilmiyorum ama dosyanin bulunduğu konuma .nomedia diye dur dosya oluştur müzikte gözükmez.
:tşk: fakat amacım sadece bunların niye ve nerden geldiğini öğrenmek yani öyle bi amacım olsa silerdim :)
Xposed var mı cihazda?
var ama xposed dan önce geldiler sanırım
xposed olmayan cihazda da çıkmışdılar

Son düzenleme:
AIS

AIS

Üye
dosyalar ana dizinde soundfx adlı klasörde ve yanında bu 3 sesden başka bişe yok sesleri kendim çalmadığım sürecede çalmıyor

:tşk: fakat amacım sadece bunların niye ve nerden geldiğini öğrenmek yani öyle bi amacım olsa silerdim :)

var ama xposed dan önce geldiler
xposed olmayan cihazda da çıkmışdılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt